Sie sind nicht angemeldet.

Epidemides

Fortgeschrittener

• »Epidemides« ist männlich
  • »Epidemides« wurde gesperrt
  • »Epidemides« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 6. August 2016

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Dienstag, 27. September 2016, 12:31

BungeeCord Hataları Çözümleri!

Merhabalar bu konuda bungeecord sunucularının yaşadığı tüm hataların çözümünü göstericeğim.

HATA:

Hata Anlamı: Bu hata karşılaşıyorsanız sunucunuza bağlantı kuramıyor bağlantı başarısız oluncada bu hata meydana geliyor.

ÇÖZÜM: Bağlanmış olan sunucu IP adresini kontrol edin sunucu sorunsuz şekilde çalışıyormu herhangi bir sorun varmı eğer sunucu durmuş ise bu hata meydana gelir. veya sunucu IP adresini yanlış yaptıysanızda bu hata meydana gelir. Eğer aynı hatayı tekrar alıyorsanız sunucuları bungeecorde bağlarken sizden BungeeCord Firewall IP kısmına portsuz şekilde ıp adresimizi ister bu kısmı kontrol edin.

HATA:

Hata Anlamı: Bu sorun %100 ip adresi ile alakalı.

ÇÖZÜM: IP adresimizin portuna +100 eklediğmizden dolayı bu hata meydana geliyor IP adreslerimizin portuna +100 Ekhlemeyiniz!

HATA:

Hata Anlamı: Bu hata Bungeecord kurulu olduğu sunucuda meydana gelir nadiren lobide olabilir hata anlamı bungeecord kurarken hata yaptınız

ÇÖZÜM:

Bu kısımdaki IP adressine yanlıs ip adresini yazdığnız zaman meydana geliyor (2 kere kontrol edin). Bazen AntiJoinBotUltra plugini yapabiliyor biz bu plugini önermiyoruz.
Bizde Kadere İman Sorgusuz.

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von »Epidemides« (28. September 2016, 10:19)

MD_Optional

Schüler

• »MD_Optional« ist männlich
  • »MD_Optional« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 6. März 2016

• Nachricht senden

2

Freitag, 30. September 2016, 19:28

Faydalı Olmuş Tebrik Ediyorum.
ITRADO ORUM

Thema bewerten