Sie sind nicht angemeldet.

[YARDIM] Tab

deniz181

Anfänger

• »deniz181« ist männlich
  • »deniz181« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 1. Oktober 2016

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Samstag, 8. Oktober 2016, 08:17

Tab

Taba bastığımda sadece kurucular gözüküyor ancak rehberler vs. diye ismin başında göstermiyor nasıl ayarlayabilirim

bertek41

Schüler

• »bertek41« ist männlich
  • »bertek41« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 20. Juli 2016

• Nachricht senden

2

Samstag, 8. Oktober 2016, 08:28

NameTagEdit pluginini kullanıyorsanız [PLUGIN TANITIMI] NameTagEdit Ayarlama
MineWorkTR.Nitrado.Net 1.8.X Faction
Bağış Linkim: Tıkla

İrfan duman

Anfänger

• »İrfan duman« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 24. Mai 2016

• Nachricht senden

3

Sonntag, 9. Oktober 2016, 21:01

Merhabalar öncelikle iyi forumlar arkadaşın verdiği plugin 1.7.x 1.8.x için sadece 1.8 için animatednames var skin ustunde can para ping oyuna girmesi vbleri ayarlanabilen paralı bir plugin skypem ekle orijinalini sana ucuza verebilirim :)) bide tabide etkiliyor sunucumda gidersen gorebilirsin iyi forumlar <3 bu arada plugin 1.7 1.9 1.10uda etkiliyor ve https://board-tr.nitrado.net/index.php?p…&threadID=25010 bu konunda okudum mesaj yazamadim ama banada legendcraft ve bazı kıskanan küçük adamlar saldırıyor ama ben pes etmiyorum kalitelmi ortaya koyup buyuyorum bide bot korumam var orijinal sana ucuza verebilirim skypem
MineWorkTR.Nitrado.Net 1.8.X
Türkiyenin En Kaliteli Faction Sunucusu!
Vipler %50 Indirimde!

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »AhmetHakan« (10. Oktober 2016, 16:01)

EgeN7

Emekli

• »EgeN7« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Juni 2013

• Nachricht senden

4

Montag, 10. Oktober 2016, 13:47

Merhabalar öncelikle iyi forumlar arkadaşın verdiği plugin 1.7.x 1.8.x için sadece 1.8 için animatednames var skin ustunde can para ping oyuna girmesi vbleri ayarlanabilen paralı bir plugin skypem ekle orijinalini sana ucuza verebilirim :)) bide tabide etkiliyor sunucumda gidersen gorebilirsin iyi forumlar <3 bu arada plugin 1.7 1.9 1.10uda etkiliyor ve https://board-tr.nitrado.net/index.php?p…&threadID=25010 bu konunda okudum mesaj yazamadim ama banada legendcraft ve bazı kıskanan küçük adamlar saldırıyor ama ben pes etmiyorum kalitelmi ortaya koyup buyuyorum bide bot korumam var orijinal sana ucuza verebilirim skypem
Burası iletişim adresi verip satış işlemleri ve buna benzer şeyleri yapabileceğiniz bir yer değil. Konu hakkında bilginiz varsa çözümleri yazmanız ve gerekli eklentilerin linklerini paylaşmanız yeterlidir.
Manager, Designer, Developer

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »AhmetHakan« (10. Oktober 2016, 16:01)

Thema bewerten