You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

MusaDur

Beginner

• "MusaDur" started this thread

Date of registration: Nov 6th 2014

• Send private message

1

Monday, March 2nd 2015, 9:09pm

Özel IP - Domain

Arkadaşlar İnşallah konuyu doğru yere açmışımdır. !!!!!

Arkadaşlar ben kendi Bilgisayarım üzerinde İp'mi sabitleyerek bir server açtım ve bu servere özel bir Domain vermek istiyorum ! Mesela Play.BenimCraft.com gibi..

Bunun için Nitrado.Net'den özel bi Alan adı kiralamayı düşünüyorum ancak almış olduğum alan adını bir tek Nitrado.Net'den kiralamış olduğum Server'lerdemi kullanabiliyorum ? Yoksa Bilgisayarım üzerinde açmış olduğum Portlu Ip ile Nitrado'dan aldığım Alan adını birleştirme vs. gibi imkanlarım varmı ?

Kısaca:Ozel Domain için Serveri Nitrado'dan mı kiralamam lazım ? Yoksa Diğer şirketlerden kiralamış olduğum Serveri Nitrado'dan aldığım alan adı ile değiştirebilirmiyim ?

This post has been edited 1 times, last edit by "Lovegame" (Mar 2nd 2015, 11:00pm)

ByCooky

Trainee

• "ByCooky" is male

Date of registration: Oct 25th 2014

Occupation: Ögrenci

• Send private message

2

Monday, March 2nd 2015, 10:04pm

portlu servere domain alınmaz .

“Bir insanı tanımak istiyorsanız, onu büyük bir mevkie getirin.”

-Pittacus

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

Date of registration: Oct 25th 2013

• Send private message

3

Monday, March 2nd 2015, 11:01pm

@MusaDur max yazı boyutu en fazla 14 punto olabiliriz forum kurallarımızı okuyun.

Ek olarak konu taşınmıştır.

Bisguzar

Intermediate

• "Bisguzar" is male
  • "Bisguzar" has been banned

Date of registration: Sep 4th 2013

Occupation: Öğrenci

• Send private message

4

Tuesday, March 3rd 2015, 4:26pm

Ben portun etkilemeyeceği kanatindeyim. Bana bir İP adresiniv erir misin deneme.bisguzar.com olarak bir deneyelim.

Rate this thread