Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

tnhn_ztrk

Anfänger

• »tnhn_ztrk« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 3. März 2015

• Nachricht senden

1

Freitag, 6. März 2015, 02:46

time out hatası

Öncelikle herkese meraba, sorunum at launcher skyfactory 2.2.3 serverı açıyorum ama ''connection lost: time out'' hatası alıyorum, ftb de direwolf açtım oynuyorum hiç bir sıkıntı yok anlamadım ?( ?( , şimdiden okuyan dahil herkese teşekkürler. (not: pc dili ingilizce)

Tahaa

Emekli

• »Tahaa« ist männlich

Registrierungsdatum: 18. September 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Sonntag, 8. März 2015, 12:12

At launcherdeki modun sürümü 2.2.3 olduğuna emin olun.
[spoiler] hepimiz ölücez [/spoiler]

tnhn_ztrk

Anfänger

• Nachricht senden

3

Freitag, 13. März 2015, 04:23

[quote='Tahaa','index.php?page=Thread&postID=38590#post38590']At launcherdeki modun sürümü 2.2.3 olduğuna emin olun.[/quote]

Yorumunuz için teşekkürler. Tüm sürümler uyumlu 3-4 kere silip hem server da hem kendimde tekrar yükledim ama hala sebebini anlamadım, yüklenilmiş gözüküyor ama 2gb ramın %60' ını kullanıyor direwolf %70 hiç bir sıkıntı yok konsolda hata şu şekilde:

[02:48:42] [Server thread/INFO]: tuna has just earned the achievement [Thank You!]
[02:50:50] [Server thread/WARN]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 127750ms behind, skipping 2555 tick(s)
[02:50:50] [Server thread/INFO]: tuna lost connection: TextComponent{text='Disconnected', siblings=[], style=Style{hasParent=false, color=null, bold=null, italic=null, underlined=null, obfuscated=null, clickEvent=null, hoverEvent=null}}
[02:50:50] [Server thread/INFO]: tuna left the game
[02:50:56] [Server thread/INFO]: tuna[/***:5240] logged in with entity id 3 at (***)
[02:50:56] [Server thread/INFO]: tuna joined the game
[02:53:04] [Server thread/WARN]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 127420ms behind, skipping 2548 tick(s)
[02:53:04] [Server thread/INFO]: tuna lost connection: TextComponent{text='Disconnected', siblings=[], style=Style{hasParent=false, color=null, bold=null, italic=null, underlined=null, obfuscated=null, clickEvent=null, hoverEvent=null}}
[02:53:04] [Server thread/INFO]: tuna left the game
[02:53:04] [Server thread/INFO]: tuna lost connection: TextComponent{text='Disconnected', siblings=[], style=Style{hasParent=false, color=null, bold=null, italic=null, underlined=null, obfuscated=null, clickEvent=null, hoverEvent=null}}
[02:53:04] [Server thread/INFO]: tuna left the game

Tahaa

Emekli

• »Tahaa« ist männlich

Registrierungsdatum: 18. September 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

4

Freitag, 13. März 2015, 06:52

panelde hata yok sadece bilgilendirme ve uyarı var internetinizle ilgili bir problem olabilir
[spoiler] hepimiz ölücez [/spoiler]

tnhn_ztrk

Anfänger

• Nachricht senden

5

Freitag, 13. März 2015, 18:10

Firewall, anti-virus, skype, steam, chrome vb. internet ile ilgili her şeyi kapattım, denetim masından o proglamlarla ilgili şeylerin işlemini sonlandırdım ama nafile sadece ben de değil servera girmeye çalışan arkadaşımda da aynı hata, bazen time out vermeden giriyor ama o zamanda servera biri girmeye çalıştığında ikimizi birden atıyor. (telefonda ki interneti yayıp ordan da girmeyi denedim yine aynı hata)

tnhn_ztrk

Anfänger

• Nachricht senden

6

Samstag, 14. März 2015, 02:56

+ aynı internet ile direwolf u 2 kişi aynı internete bağlı bir şekilde sıkıntısız oynuyoruz

Thema bewerten