Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

muratcantr7

Schüler

• »muratcantr7« ist männlich
  • »muratcantr7« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 22. Juni 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Montag, 23. März 2015, 21:14

Hızlı İndirme....

Merhaba sunucumda bulunan bi haritayı bilgisayarıma indireceğim normal şekilde indirirsem saatler sürecektir çile çekmek istemediğimden hızlı indirme sistemi kiralamayı düşündüm.

Tam olarak bu sistemin çalışma sistemi nedir ? Örnek veriyorum : 2.38 TL 30 Gün (500MB) bu paketi satın alınca biz 1 ay boyunca 500 mb dosyayımı hızlı indirebileceğiz yani diyelim bu paketi aldım 1 günde 500 mb indirdim sonra bitiyor paket veya aldım 1 ay boyunca 100 mb kullandım süre bitiyor gidiyor bu şekildemi çalışyor sistem ?

Son olarak bu sitemi kiralayınca nekadar hızlı indiriyor ? mesela 500 mb lik bir haritayı ne kadar sürede indirir bilgisayarıma ? ek olarak bu sistemin yüklemek için olanıda varmı veya aynı sistem birşey yüklerkende geçerli oluyormu ?
muratcansafyurek.com *

muratcantr7

Schüler

• Nachricht senden

2

Dienstag, 24. März 2015, 19:26

hiçmi bilen , kullanan yok ?
muratcansafyurek.com *

cecey

Emekli

• »cecey« ist männlich

Registrierungsdatum: 22. Juli 2014

Beruf: Yazılım Mühendisliği Öğrencisi

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 25. März 2015, 21:12

Burdaki mb Hızlı indirme sitemine atabileceğiniz dosya demektir hızlı indirmenin mantıgı şudur;

oyunda bir plugin veya harita vardır bunun indirilmesi oyunda 1 saat alırken hılzı indirme internet hızınızın tamamını kullanır mantıgı tam olarak budur.

yani sizin internet hızınız dışında zaten indirme yapamassınız internet download hızınız ne kadarsa o kadar hızla indirsiniz.

muratcantr7

Schüler

• Nachricht senden

4

Donnerstag, 26. März 2015, 19:40

deniyeceğim, teşekkürler.
muratcansafyurek.com *

muratcantr7

Schüler

• Nachricht senden

5

Freitag, 27. März 2015, 22:04

Paketi aldım minecraft sunucuma ftp den bağlanıp bi haritayı bilgisayarıma indireceğim nasıl aktif edebilirim nasıl kullanabilirim bu hızlı indirme sistemini ?
muratcansafyurek.com *