You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

qlah61

Beginner

• "qlah61" started this thread

Date of registration: Apr 25th 2015

• Send private message

1

Tuesday, April 28th 2015, 12:36am

Yardim

1 - Hub serverde skyblock kurdum ve oraya ışınlandığında direkt bütün itemler gitsin kendi adasındaki chest ve orda bulunan marketle yani kurmayı düşündüğüm marketle ilgilnsin istiyorum nasıl yaparım . Ayrıca market eklemelimiyim sizc e?
2 - Temple Run , PK , Sumo , Ditc pluginlerini ve kullanımını nerde bulabilirim ?
3 - Lobide hem faction hem survival için portal yaptım factiona önceden kullandığım yeri bağladım . Lobideyken hiçbir warp komutunun kullanılmamasını istiyorum ve bunun icin bungeecord kesin olmalı mı ?
4 - Bungeecord icin bi 4 kişilik 3 günlük server açtım diyelim bunları bağladım . Diğer serverim 30 günlük 2 si birleşince bu 3 günlük olan ile birlikte 33 gün oluyor mu ? 3 gün geçince kapanma riski var mı ?
5 - PlotMe de creative açmak istiyorum nasıl yaparım yanlız sadece creative ..
6 - Spleef icin hangi plugini tercih edersiniz ? Survival games var da yeterlimi ?

ŞİMDİDEN TŞK :thumbsup:

MhmmT

Trainee

• "MhmmT" is male

Date of registration: Jun 3rd 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Tuesday, April 28th 2015, 8:38am

1. Multiverse-inventories plugini yardımcı olabilir sanırsam, tam olarak sorunu anlayamadım :huh:
3.Bir dünyada komut engellemek için; /rg flag __global__ blocked-cmds <komut>
4.BungeeCord sadece sunucular arası geçişi sağlar. Süresi az olan ile çok olan 2 serveri BC ile bağlarsan oyuncular süresi biten sunucuya ulaşamaz.
6.SurvivalGames benim bildiğim sadece HungerGames oyununu oynatmaya yarıyor. Spleef için HeavySpleef pluginini duymuştum, deneyebilirsin.

qlah61

Beginner

• "qlah61" started this thread

Date of registration: Apr 25th 2015

• Send private message

3

Tuesday, April 28th 2015, 12:10pm

Cevap yetmedi arkadaslar ya yardim edin !!

Morject

Trainee

• "Morject" is male

Date of registration: Jan 10th 2015

Occupation: Ögrenci : Denizcilik

• Send private message

4

Tuesday, April 28th 2015, 5:53pm

1- Eğer bir hub sunucu kurduysanız BungeeCord ile bagladıgınızı düşünüyorum ve BungeeCord ile bağlı oldugu için Sunucular arası her geçişte zaten itemler degişcektir.
2- Nerdeyse Tüm Pluginlerin tam olarak kullanımını Burdan(Tıkla) Bakabilirsiniz , her gün daha çok plugin ekleniyor.
3- Evet BungeeCord kesinlikle bir hub sunucuda olmazsa olmazdır , eğer Essentials plugini yüklü degilse warp komutunu zaten kullanamazlar eğer yüklü ise NoCheatPlus pluginini kurun ve config.yml'den istediginiz komutu engelleyin.
4- Hayır Her Sunucu Farklıdır , 3 günlük aldıysanız 3 gün sonra kapanır ve 7 günlük reaktif etme süresi verilir , bu süre zarfında 7 gün daha uzatabilir yada yeniden açabilirsiniz , ama sunucuya erişim sağlıyamazsınız.
5- PlotMe Dünyasına geçip /mvm set mode creative yazarak Arsalar dünyasında Yaratıcı modu açabilirsiniz.
6- Spleef için bu adresi öneririm ; https://board-tr.nitrado.net/index.php?p…d&threadID=5786
destek bekliyorum...

TheDrayS

Beginner

Date of registration: Apr 29th 2015

• Send private message

5

Wednesday, April 29th 2015, 12:15am

Dostum BungeeCord olmadan fazla bir şey yapamazsın. Yapsan bile lag kaçınılmaz olur.

ByCooky

Trainee

• "ByCooky" is male

Date of registration: Oct 25th 2014

Occupation: Ögrenci

• Send private message

6

Wednesday, April 29th 2015, 4:43pm

eğer serverinizi hub yapacaksanız bungeecord ile baglamaniz en iyisi olacaktır aksi taktirde pluginleriniz cakisacaktir ve sonucta acayip derecede lag olacaktır ;)

“Bir insanı tanımak istiyorsanız, onu büyük bir mevkie getirin.”

-Pittacus

Rate this thread