You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

kingcel

Trainee

• "kingcel" is male
  • "kingcel" started this thread

Date of registration: Feb 8th 2014

Occupation: Ogrenci

• Send private message

1

Saturday, May 9th 2015, 7:52pm

sitemden sattigim vipler nitrado kredisi olarak yukelme

siteden vip satisi yapmak istiyorum siteden vip satisi yapmayi ekleyebilrm biraz arastirsam ancak sole bise var her anlasacagim firma %40 %60 arasi bi oranda para kesiyor odemelerden ben tum parayi servere yatirmak istiyorum nitradonun herhangi odeme sistemini ekleyemezmiyim siteme oyuncular odemeyi yapinca nitrado kredisi olarak eklensin istiyorum bole bişey yapabilirmiyim ??

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

Date of registration: Oct 25th 2013

• Send private message

2

Saturday, May 9th 2015, 7:59pm

Nitrado'nun böyle bir ödeme sistemi bulunmuyor.

Morject

Trainee

• "Morject" is male

Date of registration: Jan 10th 2015

Occupation: Ögrenci : Denizcilik

• Send private message

3

Sunday, May 10th 2015, 5:08pm

Sayın Lovegame'inde söylediği gibi böyle bir sistem yok Nitrado üzerinden fakat sizinde söylediğiniz gibi Ödeme sistemleri yapan kuruluşlar mevcut onlar ile görüşüp sitenize koyabilir daha sonra oradaki parayı çekip Nitrado'ya yatırabilirsiniz.
destek bekliyorum...

Rate this thread