Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

mertakdeniz

Anfänger

• »mertakdeniz« ist männlich
  • »mertakdeniz« wurde gesperrt
  • »mertakdeniz« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 29. April 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Samstag, 23. Mai 2015, 22:08

》Arkadaşlar serverime cok bot yiyorum !《

Evet arkadaşlar basliktada gordugunuz gibi serverime cok bot yiyorum ! Whitelist aciyorum 2 dk sonra kapatiyorum gine bot atiyolar antijoinbot pluginide yuklu ve ne yapacagim bilmiyorum oyuncularim bikti bende biktim ne yapacagim ?
AnkaPvP Owner :)

BraKinqRT

Anfänger

• »BraKinqRT« ist männlich

Registrierungsdatum: 10. Dezember 2014

Beruf: Yok

• Nachricht senden

2

Samstag, 23. Mai 2015, 22:37

Ne Mutlu Bana.

En Kesim Çözüm Whitelist on Yazıp En Az 5 Dakika Sonra Whitelist Off

LastRunneR

Fortgeschrittener

• »LastRunneR« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. März 2014

• Nachricht senden

3

Samstag, 23. Mai 2015, 22:58

@mertakdeniz forumda bu konu en az 50 kere açıldı eğer konu açmadan önce eski konulara bir göz atsaydınız istediğiniz cevabı bulabilecektiniz!

mertakdeniz

Anfänger

• Nachricht senden

4

Sonntag, 24. Mai 2015, 07:08

Ne yaptiysam yaptim whitelist 5 dk da actim 10 dk da actim fakat hala bot atiyolar whitelistten cikariyorum 2 dk surmeden servere tuhaf isimli isimleri en az 9 karakter olan kisiler spawnda birikiyor ve spam yapiyolar servere acayip lag giriyo bunun baska bir cozumu varmi
Botlara ipban attim olmuyo gine geliyolar delirecegim .

berk36785berk

Anfänger

Registrierungsdatum: 4. April 2015

• Nachricht senden

5

Sonntag, 24. Mai 2015, 08:16

sen herzaman oyunda olmuyorsun en guzelı ve benımde kullandıgım antibotultra ama ramının fazla olması lazım benım ram 3 ken gırıslerde whıtelıst acınca lag oluyordu suan 8 bi sıkıntım yok

ByCooky

Schüler

• »ByCooky« ist männlich

Registrierungsdatum: 25. Oktober 2014

Beruf: Ögrenci

• Nachricht senden

6

Sonntag, 24. Mai 2015, 08:39

Bot saldırısında yapılacak en kesin cözüm Manuel olarak whitelist on yazın ve 2 dakika sonra whitelist off yazın.AntiBot pluginleri girişleri yavaşlattığı ve bazen girişleri kilitlediği için önermiyoruz.Serveriniz çöküyorsa bu bot saldırısı değil plugin hataları veya harita fazlalığından olabilir.

“Bir insanı tanımak istiyorsanız, onu büyük bir mevkie getirin.”

-Pittacus

K4S4TUR4

Anfänger

• »K4S4TUR4« ist männlich

Registrierungsdatum: 10. Mai 2015

Beruf: Serbest Meslek / İş Yeri Sahibi

• Nachricht senden

7

Mittwoch, 27. Mai 2015, 19:22

Merhabalar

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/anti_proxy/

Bot atan programlarin %90 i proxy kullandigi icin verdigim plugin isinize yarayacakdir botlardan buyuk ölçüde kurtulmaniz mümkün

Kurulumu : sunucunuzu durdurun panele baglanip sunucunuzun kurulu oldugu dizine girin ve plugins dosyasina indirmis oldugunuz plugini atin ve ardindan sunucuyu başlatın herhangi bir ayar gerektirmez botlar sunucunuza girmeden atilacakdir saygilar iyi forunlar.. ;)
Bilgi paylaştıkça çoğalır!

mertakdeniz

Anfänger

• Nachricht senden

8

Sonntag, 31. Mai 2015, 06:13

- Anti Proxy plugini sunucumun surumuyle uyumlu degil .
- Sunucuda harita fazlaligi vs yok sadece 2 dunya (world , flatworld) var pluginlerim chekte hata vermemis configlerine felan da baktim cakisan plugin de yok.
- Bi programla sunucuma DDoS atiyolar . Nitrado sagolsun server kapanmiyo . Ama acayip lag giriyo adam bana skype den yazdi .Sunucunu cokertirim beni admin yap dedi inanmadim banladim bu sefer servere bot atiyo ddos atıyo ama nitrado ddos a dayanıklıymış helal olsun ama bota dayanikli degilmis normal de ddos Attack sirasinda sunucu coker ve kapanir . Ama sunucu kapanmiyo sunucu cokmuyo . Acayip lag giriyo . Ve nedense adam Skypeden ddos atcam beni admin yapmassan diyo .yapmiycam diyorum 10 saniye sonra acayip lag giriyo minecraft yanıt vermiyor.oyuncularin cogu askida kaliyor . Adami skypeden siliyorum bu sefer baska isimle sunucuma geliyo herkese hakaret ediyo .
Bundan kurtulmanin bi yolu yokmu ! Bot atan bu kisiymis

ruddeTR

Emekli

• »ruddeTR« ist männlich

Registrierungsdatum: 8. September 2014

• Nachricht senden

9

Sonntag, 31. Mai 2015, 10:14

LastRunneR'ın dediği gibi burda yardım beklemek yerine bu bölümde en fazla 4 sayfa geride aradığınız cevabı bulabilirsiniz. Burda yardım beklemeniz sizin için sadece zaman kaybı olacaktır.

mertakdeniz

Anfänger

• Nachricht senden

10

Sonntag, 31. Mai 2015, 21:33

Sorunum duzeldi bo ve ddos atan kisi serverimi birakti fakat bu seferde antibotultra indirdim sunucuya ayni anda 5 kisi giriyorsa hemen whitelist aciyor ne yapabilirim yardim edin !

LastRunneR

Fortgeschrittener

• »LastRunneR« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. März 2014

• Nachricht senden

11

Sonntag, 31. Mai 2015, 22:27

Biz size seçenek sunuyoruz fakat AntiBot yükleme taraftarı değiliz fakat minecraftbukkit>plugins>Authme>config.yml dosyasın içinde en alt kısımdaki yeri yani
enableAntiBot: false kısmını true yapın.

Thema bewerten