You are not logged in.

:((

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

TurkCrafTR

Trainee

• "TurkCrafTR" is male
  • "TurkCrafTR" started this thread

Date of registration: Oct 15th 2013

Occupation: Öğrenci

• Send private message

1

Friday, December 20th 2013, 2:13pm

:((

Surumum 1.6.2
Pluginlerim 1.6.2

Ama server calismiyor.
Panelimden incelerseniz memnun olurum
YARI FİYATINA NİTRADO KREDİ SATILIR

Perfect

Yardım Sever

• "Perfect" is male

Date of registration: Nov 21st 2012

• Send private message

2

Friday, December 20th 2013, 2:36pm

Bunun yeri burası değil.. Ticket açarsınız bakarlar. Sorunun kaynagını söylerler.

Çok ters iş yapıyorsunuz.. Soruları burdan sormaz Ticket açarsınız. Teknik hatalarınızı Tickettan sormaz forumdan sorarsınız. Server sahibi görevlerinizi dogru sekilde yerine getirmenizi öneriyorum. Ozaman işler daha kolay yürür.

Ayrıca eminimki söylediginiz hatalar çok basit şeyler. Tıklayın buraya burdaki videoları izleyin!!.
Sabret, Herşey Çok Güzel Olacak!!! ( Kaynakça ; Tanrı )

Forum da En çok Kızdığım şey, insanların önlerindeki yazıları okumamalarıdır!

Güncelleme 18.01.2018: Gerçekten insanlar bu kadar asalak olmak zorunda mı?

TurkCrafTR

Trainee

• "TurkCrafTR" is male

• Send private message

3

Friday, December 20th 2013, 3:41pm

Ticketime bu bir teknik hata degil dediler.forumda yardim ederler dediler.

• "captainbrain" is male

Date of registration: Aug 8th 2013

• Send private message

4

Friday, December 20th 2013, 10:10pm

Daha detaylı anlatırsan :) anlarız ve yardımcı oluruz

TurkCrafTR

Trainee

• "TurkCrafTR" is male

• Send private message

5

Friday, December 20th 2013, 10:39pm

Ya ben yenı plugin paketı bıle yukledım ama nedense serverım acılmıyor.craftbukkit surumu fılan dedıler tıcketıme cevap olrak.2 dakıkada soylemek yerıne bıze vıdeo lıknı atıp gecıstırıyorlar.panelım ellerınde.cok basıt ıse bı yapsalar da bı ayrıcalıgı olsa nıtrado nun.pluginlerle aram yok yapamıyorum arkadaş.bi yardım etse ! server check te bir hata var o da :

Hata raporu server.log daÇeşitli hatalar “server.log” da bulundu. Verdiğimiz listede hepsi eklidir. Bildiğimiz hataları hemen kayıt altına alıp gidermeye çalışıyoruz. Daha fazla yardım istiyorsanız Support-Forum da sorabilirsiniz, yada bize Mail yoluyla bildirin.Satır 4527: 2013-12-20 16:40:24 [SEVERE] Cannot load plugins/ChestShop/local.yml
Satır 4524: 2013-12-20 16:40:24 [SEVERE] [Multiverse-Core] New safe spawn NOT found!!!

Bu hatalara her hangi bir işlem olmadı. Bize buradan Support-Forum bildirebilirsin,yada Destek'e Ticket oder Telefongönder.

Ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz .?

TurkCrafTR

Trainee

• "TurkCrafTR" is male

• Send private message

6

Friday, December 20th 2013, 10:55pm

NEYSE ARKADAŞLAR NITRADO YA BIRCOK KEZ BU KONU ILE ILGILI BILGIM OLMADIGINI VE VIDEOLARIN BENIM DURUMUMU TAM ACIKLAMADIGINI SOYLEDIM.BICOK KEZ TICKET ATTIM FAKAT BISEY DEGISMEDI ! BU TICKET OLAYI BI YARDIM DEĞİL ! SADECE KENDI ACIKLARI OLDUGUNDA DUZELTIYORLAR ! DAHA ONCE COK SEVDIGIM NITRADO BENI YANILTTI ! INSAN BIRAZ YARDIM EDER ! TICKETLER CABUK CEVAP ALIYOR AMA BOŞ CEVAP ! CEVAP VERMESE DAHA IYI ! KISACASI LINK ATIYO AL IZLE BANANE DIYOR ! BIKTIM 2 GUNDUR ! :evil: ;( X( X( X( X( X( X( X( X( X(

Perfect

Yardım Sever

• "Perfect" is male

• Send private message

7

Saturday, December 21st 2013, 1:49am

Ben ön bilgi edindin.. Size Tickettada gayet uygun cevaplar verilmiş. buda ondan bir tanesi. Siz Bir videoyu izlemeyip, burda hala ticket sistemini mi yargılıyorsunuz?
İnsan hatayı önce kendinde aramalı.

Quoted

Username: TurkCrafTR
server a plugin ve map hazırmı veiryorsunuz

Merhabalar,

Öncelikle bizim hizmetimizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Server aldıgınızda panelde Pluginler yüklü gelir. yüklü olan Pluginler Orjinal oldugu için ayarsızdır ve sizin ayarlamanız gerekir.

Ama biz Resmi Forum sayfamızda Ayarlı pluginlerin paketlerini yayınladık. Ordan indirebilirsiniz.
Yine Map ide bizden yüklemek isterseniz Forum sayfamızda map bölümünden indirip yükleyebilirsiniz.

Server a map ve plugin yüklemek için http://www.youtube.com/watch?v=nTXK_h1O6yk bu videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Perfect

Yardım Sever

• "Perfect" is male

• Send private message

8

Saturday, December 21st 2013, 1:55am

"TICKETLER CABUK CEVAP ALIYOR AMA BOŞ CEVAP ! CEVAP VERMESE DAHA IYI ! KISACASI LINK ATIYO AL IZLE BANANE DIYOR ! BIKTIM 2 GUNDUR !"

Dogrusunu diyor. Siz tabiri cayiz ise "Armut piş ağzıma düş" diyorsunuz. Herşeyi Ticket ekibi yapacaksa, Siz niye server aldınız pardon da? yada onlar niye server satıyor? Nitrado Server hizmeti sağlayan bir şirket. Server size çalışır vaziyette verilir ve siz 80 oyundan birinimi yüklersiniz, Sesli servermı alırsınız, web hosting mi alırsınız Nitrado'yu bağlayan bi durum degil.

Ama İnsanlar yinede burda forum ekibinide oluşturmuş ki Size gece gündüz hizmet veriyoruz. Sizin gibi bir kaç kişiye ne yapsak yaranamıyoruz. Neymiş; Link atıyormuşuz. izleyip ögrenin diye atılıyor o link. Ticket ile foruma yazdıgınız yazılarda bir değil ayrıca. Map ve Plugini gelip bize sorsaydınız bu baştaki sorunu bize sormak yerine, Ozaman size bizde bu yolu gösterebilirdik.

Şimdi, server yapma, wg atma, server hatası düzeltmesini bilmiyorsanız, Youtube.com/NitradoTR kanalındaki videoları izleyin. yok artık daha yapamıyorum diyorsanız, Serverınıza bilen bi yetkili alın.. Size kimse daha ileri konuda yardımcı olamaz.

moonstalker

Beginner

Date of registration: Dec 15th 2013

• Send private message

9

Wednesday, December 25th 2013, 1:58pm

"TICKETLER CABUK CEVAP ALIYOR AMA BOŞ CEVAP ! CEVAP VERMESE DAHA IYI ! KISACASI LINK ATIYO AL IZLE BANANE DIYOR ! BIKTIM 2 GUNDUR !"

Dogrusunu diyor. Siz tabiri cayiz ise "Armut piş ağzıma düş" diyorsunuz. Herşeyi Ticket ekibi yapacaksa, Siz niye server aldınız pardon da? yada onlar niye server satıyor? Nitrado Server hizmeti sağlayan bir şirket. Server size çalışır vaziyette verilir ve siz 80 oyundan birinimi yüklersiniz, Sesli servermı alırsınız, web hosting mi alırsınız Nitrado'yu bağlayan bi durum degil.

Ama İnsanlar yinede burda forum ekibinide oluşturmuş ki Size gece gündüz hizmet veriyoruz. Sizin gibi bir kaç kişiye ne yapsak yaranamıyoruz. Neymiş; Link atıyormuşuz. izleyip ögrenin diye atılıyor o link. Ticket ile foruma yazdıgınız yazılarda bir değil ayrıca. Map ve Plugini gelip bize sorsaydınız bu baştaki sorunu bize sormak yerine, Ozaman size bizde bu yolu gösterebilirdik.

Şimdi, server yapma, wg atma, server hatası düzeltmesini bilmiyorsanız, Youtube.com/NitradoTR kanalındaki videoları izleyin. yok artık daha yapamıyorum diyorsanız, Serverınıza bilen bi yetkili alın.. Size kimse daha ileri konuda yardımcı olamaz.
Çok doğru söylemişsin.

Quoted

Surumum 1.6.2
Pluginlerim 1.6.2

Ama server calismiyor.
Panelimden incelerseniz memnun olurum

Belki sorun pluginlerinden kaynaklanıyordur. Plugin güncellemesi olabilir. Veya serverini 1.6.4 yaparsan sorun çözülebilir.
Olmazsa başka bir yerden plugin indir düzelecektir.

Rate this thread