You are not logged in.

[CS:GO] Nextmap sorunu

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

marhand

Beginner

• "marhand" started this thread

Date of registration: Jun 24th 2015

• Send private message

1

Wednesday, July 1st 2015, 12:47pm

Nextmap sorunu

Merhaba,
Ben dün sourcemodu yükledim.
Oyun içerisindeyken say'a basip(y'e basip) nextmap yazdığımızda sonraki harita gözüküyor.Fakat bunu yazdığımda yanlış harita yazıyor.Şimdi şöyle serverda map sonu çıkan 5 tane map var ben böyle ayarladım eğer oylama başlat kısmından oylama yapcaksanda bu 5 tane map çıkıyor.Fakat nextmap dediğimizde bu 5 tane mapın dışında olan de_train mapını yazıyor ben map oylamasına train koymadım ve dün gece serverime girdiğimde train mapi açıktı demekki sv boş kalmış daha sonra train açılmış bu sorunu nasıl düzeltebilirim nextmap yazıldığında oylama bekleniyor diye uyarı vermesi lazım aslında herhangi bir map bile yazmaması gerekir bu sorunu nasıl düzeltcem?

EmreBulut

Intermediate

• "EmreBulut" is male

Date of registration: Jan 21st 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Wednesday, July 1st 2015, 2:51pm

"nextmap" pluginini silebilirsin.
  • steamcommunity.com/id/emrebulut

marhand

Beginner