Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Erenbulblu

Anfänger

• »Erenbulblu« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 10. Juli 2015

• Nachricht senden

1

Freitag, 10. Juli 2015, 14:14

Profesyonel Chat/Rapor Plugini - wyChat Artu Plugini Tanımını - Kendi Yapımım

WyChat Artu plugini sayesinde kullanıcılar kendileri özelleştirebilecekleri ve hızlı rapor oluşturabilecekleri bir sohbet sistemine sahip olurlar.
Plugini bir sunucu için kodladım. İndirme linki yok
Sizin görüşlerinizi almak için konu açıyorum.

Kullanıcılar için Renk Değiştirme
Kullanıcılar tek bir komut sayesinde tüm kullanıcıların mesaj renklerini ve kullanıcı isim renklerini değiştirebilirler.
Değişiklikler sadece değişikliği isteyen kullanıcıda gözükür ve server çalışmaya devam ettiği sürece devam eder.

Yani ali adlı birisi sohbetin rengini beğenmiyorsa tek komutla tüm kullanıcıların sohbet
rengini değiştirebilir ve

Renkdeğiştirme komutu: "/wychat mesajrenk <renkismi>" ve "/wychat isimrenk <renkismi>"
kullanılabilecek renkler: kirmizi, mavi, sari ve turuncu. Config den istediğimiz rengi kapatabilirsiniz. fatak yeni renk eklenmiyor.

Engel Sistemi
Eğer bir kişiyi engellemek istiyorsanız "/wychat engel <kullanicisimi>" komutunu yazmanız yeterlidir.
Bu sayede "/wychat engelkaldir <kullaniciismi>"yazana dek onlardan gelen

Beğenme Sistemi

Bu sistemde beğeni aldığınızda "/begenilerim" komutu ile beğeni sayınızı görebilirsiniz. /begeni <kullanici> ile kullanıcıların beğenilerini görürsünüz. Şu an için hiçbir
işe yaramıyor fakat ileriki versiyonlarda geliştirilecektir.

Chat Kapama

Oyuncularınızdan birisi artık chat ile ilgilenmek istemiyor mu ?
O zaman tek komutla kendine gelen mesajları kapatabilir !
sistem chat'ı kapatır. ama pluginlerden gelen mesajlar hala aktiftir. fisildamalar gözükür.
"/chat ac-kapa" yada "/wyChat ac-kapa" şeklinde kullanılır.

Raporlama Sistemi
Oyuncular mesajlarıın başındaki ! tuşu ile mesajları raporlayabilir.
Ardından adminler /raporlarım komutu ile tüm raporları görebilir tek tık ile mute ve ban atabilir.

*resim yüklenecek*

PERM'ler
admin.chat -> raporları okumak için gerekli perm.

WyChat Artu bir PREMIUM plugindir.
İndirmek için 2,99 Türk lirası vermeniz gerekmektedir.
Bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Plugin benim tarafımdan yapılmıştır.

• »OzgurPirinc« ist männlich

Registrierungsdatum: 12. Oktober 2014

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 16. Juli 2015, 14:11

Burası paylaşım ve yardımlaşma platformudur ticaretinizi başka yerde yapın, konuyu kapatıyorum.

Thema bewerten