Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Kemalettin

Anfänger

• »Kemalettin« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 17. Juni 2015

• Nachricht senden

1

Samstag, 18. Juli 2015, 20:44

Minigames Coin Sistemi

Merhaba arkadaşlar.Bir serverım var ve fac ile skyblockun yanında birde minigames olmasını istiyorum.Çoğu oyunun eklentisini buldum ve gerekli bir kaç eklentiyle birlikte hazırda bekliyor.Ayrıca maplar filan vs. herşey hazır.Ancak bir sorum olucaktı Kaynak sitelerinden, eğitici videolardan veya arama da çıkan hiçbir şeyden coin sistemi ile ilgili bir anlatım çıkmadı.

Demek istediğim her oyun sonunda belli bir miktar coin gelicek ve bu coinleri markette harcayarak efekt,kit vs. filan alıcaklar.Bu çoğu hub svde var.Skript veya başka birşey mi gerekiyor ? Eğer öyleyse elinde böyle bir skript veya plugini olan varmı ? Bu konuyla ilgili yardımcı olanlar olursa gerçekten çok mutlu olurum.Ayrıca pluginlerin hepsi 1.7.9 , bana bu sürümün tüm 1.7 ile uyumlu olacağı söylendi.Böyle birşey doğrumudur ?

Arkadaşlar birde ayrı bir konuda açmak istemedim , bu hub serverların çakma lobisinde efektli yazılar (ateş,xp,duman vs.) nasıl yazıyor.Yani mesela dumandan 'ServerIsmi' filan yazıyor.O pluginin ismini bilen varmı acaba ?

Laxaust

Anfänger

• »Laxaust« ist männlich

Registrierungsdatum: 28. Dezember 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Dienstag, 26. Januar 2016, 20:30

En sonda demek istediğin şey LoginTitle sadece 1.8 de çalışır
PLay.SafeMC.biz Faction

Thema bewerten