Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

FatihUgur87

Anfänger

• »FatihUgur87« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 3. Juni 2015

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 22. Juli 2015, 22:12

"Oturum açılamadı Kimlik doğrulama şu anda bakım için kapalı" hatası

Bir arkadaşımla Minecraft vanilla 1.8.7 sunucumuzda oynamaktaydık. İkimiz de beyaz listedeyiz ve yönetici (op) kontrolüne sahibiz. Nedense bu akşam sunucuya giremiyoruz. "Oturum açılamadı Kimlik doğrulama şu anda bakım için kapalı" hatası alıyoruz. Nedir bu tam olarak? Gerçekten bir bakım söz konusuysa önceden haberdar edilmemiz gerekmez miydi? Eğer bakım yok da bir sorun varsa bunu nasıl çözebilirim?

Youtube için çekim yapıyoruz, lütfen bunu hızlıca çözmemize yardımcı olun.

smt287

Profi

• »smt287« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. April 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 22. Juli 2015, 22:16

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

FatihUgur87

Anfänger

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 22. Juli 2015, 22:22

Oradaki kısmı denedim, yazmak sonradan aklıma geldi ama 60 dk içinde arka arkaya mesaj atamıyormuşum, önceki mesajımı düzeltmem gerekiyormuş onun yerine. Ancak düzenle düğmesini göremedim :s

Neyse, o metodu denedim, ardından sunucuya erişmeye kalktığımda "you're not on the white list" hatası aldım. Arkadaşım da hata aldı. İkimizi panel üzerinden beyaz listeye sil baştan ekledim, yönetici izinlerini de aynı şekilde verdim ama sonuç değişmedi. Beyaz liste hatası sürdüğü için online mode'u true yaptım tekrar. Şimdi giriş ypaarken yine "kimlik doğrulama" hatası alıyoruz.

smt287

Profi

• »smt287« ist männlich

• Nachricht senden

4

Mittwoch, 22. Juli 2015, 22:48

online-mode kısmını false yapın ve whitelist kapatın servera restart atın daha sonra servera girip;

-> /whitelist add nick

yazın ve panelden tekrardan whitelisti aktif edip servera restart atmayı deneyin.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

FatihUgur87

Anfänger

• Nachricht senden

5

Mittwoch, 22. Juli 2015, 23:19

Sıkıntı kendi kendine düzeldi her nasıl olduysa. Ama bir daha sorun yaşarsak son yazdığınız çözümü deneriz, teşekkürler.

smt287

Profi

• »smt287« ist männlich

• Nachricht senden

6

Mittwoch, 22. Juli 2015, 23:42

Bişey değil, iyi oyunlar dilerim.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|