You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "StaticDragon" is male
  • "StaticDragon" started this thread

Date of registration: Jul 29th 2015

• Send private message

1

Wednesday, July 29th 2015, 6:53pm

Arkadaslar Pluginden Anlayan İceri

Arkadaslar merhaba ben sizlere bi soru soracaktım bu arada forumunuza yeni katıldım.

benim pluginler hakkında fazla bir bilgim yok bu yüzden sizlere sorum var uzatmadan hemen soruma geçeyim

Bircok HUB serverde pusula ile geçiş yapılıyor bende böyle bir sistem yapmak istiyorum mesela adamlar pusulaya sağ tıklayıp menü çıkıyor.(ChestCommands plugini ile alakası varsa plugin var)

o menüde ise Factions SurvivalGames Skyblock vb. gibi ayrılıyor bölümlere ben bunları nasıl yapabilirim ? serverim Bukkit/Spigot bir ayar gerekiyorsa veya oyun modu değişmesi gerekiyorsa yapabilirim.Simdiden bütün forumdaki arkadaslara ve cevap veren arkadaslara tesekkür ediyor iyi forumlar diliyorum

Kimseye güvenme,beyaz gülün gölgesi bile siyahtır...

smt287

Professional

• "smt287" is male

Date of registration: Apr 13th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Wednesday, July 29th 2015, 8:19pm

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

• "StaticDragon" is male

• Send private message

3

Thursday, July 30th 2015, 9:25am

Konu için teşekkürler sana birşey daha sormak istiyorum yada bilenlere.Sorum şudur ki bir lobidee doğulacak ve eline pusula gelecek menüsünde survivalgames lobisine geçiş,factions lobisine geçiş skyblock lobisine geçiş vb. geçişlerini sağlamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

Pluginlerimin listesini atabilirim.

smt287

Professional

• "smt287" is male

Date of registration: Apr 13th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

4

Thursday, July 30th 2015, 11:36am

ChestCommands'ı kullanmadıgım için yardım edemeyecegim kardeşim kusura bakma, iyi forumlar.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

MrMert24

Trainee

• "MrMert24" is male

Date of registration: Jul 11th 2015

Occupation: Pluginer - İşsiz - Öğrenci

• Send private message

5

Thursday, July 30th 2015, 5:03pm

Ben ChestCommands Kullanıyorum İsterseniz Size Bir Menü Hazırlayabilirim HUB Sunucunuzda Hangi Bölümler Var Yazarsanız Menüyü Yaparım :)

• "StaticDragon" is male

• Send private message

6

Monday, August 3rd 2015, 5:42pm

Serverimde SurvivalGames,SkyBlock,TNTRUN,Spleef,TempleRun var Menü icin tesekkürler tam olarak nasıl huba cevircem bir video benzeri birşey varsa atabilirmisiniz?Youtubedeki NİtradoTR nin HUB videosuna baktım ama pek birşey anlamadım.

Rate this thread