You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "administrator" started this thread

Date of registration: Jul 20th 2015

• Send private message

1

Saturday, August 1st 2015, 7:40pm

Bağışda Sorun Var NITRADO

Kendi hesabıma yüklediğim krediyi arkadşıma bağış yapmak istiyorum,ödeme seçeneği çıkıyor.Düzeltirmisiniz.

smt287

Professional

• "smt287" is male

Date of registration: Apr 13th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Saturday, August 1st 2015, 9:26pm

Arkadaşınızdan bağış linkini isteyin ve atacagınız parayı ayarlayın.Eger yine olmazsa ticket atın; https://server.nitrado.net/tur/tickets/add

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

zeropro

Intermediate

• "zeropro" is male

Date of registration: Jan 4th 2015

Occupation: elektronik

• Send private message

3

Saturday, August 1st 2015, 10:01pm

bağış sistemi değişmiş artık paneldekı kredi baskasına yollanmıyor.
İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak...

Date of registration: Jan 6th 2015

• Send private message

4

Sunday, August 2nd 2015, 6:09pm

bağış sistemi değişmiş artık paneldekı kredi baskasına yollanmıyor.
nitradodan bu konu ile ilgili bilgi gelmeden böyle bir değişiklik yapılmış bende bilmeden parayı kendi hesabıma aktardım.Bir yanlışlık var.

zaferkaan1231

Intermediate

• "zaferkaan1231" is male

Date of registration: Jul 8th 2015

• Send private message

5

Sunday, August 2nd 2015, 8:58pm

Aynen Bağış Ssitemi Değişmiş Hesaptaki Para Aktarılmıyo Sadece Ona Kredi Yükleyebiliyosun Bağış Yap Kısmından :(
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

• "administrator" started this thread

Date of registration: Jul 20th 2015

• Send private message

6

Sunday, August 2nd 2015, 11:13pm

Merhaba yalcinonline,

Artık yeni, güncellenmiş olan bağış sistemimizi, kendi güvenliğiniz için kullanabilirsiniz. Önümüzdeki 14 gün içerisinde, her iki bağış seçeneğide aktif olacaktır. Fakat 29 Temmuz 2015 tarihinde eski bağış sistemi görevini yenisine devrederek ve artık hizmet vermeyi bırakacaktır.

Artık kendi yüklediğiniz kredileri direkt olarak bağış yapmak için kullanabileceksiniz.

Fakat, bağışla sahip olduğunuz kredileri artık başka hesaplara gönderemeyeceksiniz.
Bu yeni sistem, sizi yasal olmayan (çalınan hesaplardan yapılan) bağışlardan koruyacaktır. Biz bu değişiklikle, Hizmet Şartlarımızı güncelleyeceğiz. Lütfen bu değişikleri oradan okuyun.

Yeni bağış sistemi, bütün kullanıcılarımız için güvenliği daha üst düzeye çıkaracaktır.

Üstünü vurguluyoruz.
Artık yeni bağış sistemimizi kullanabilirsiniz.
Eski bağış sistemi, 29 Temmuzda devre dışı kalacaktır.

Tamam bana bu mesajı gönderdiniz ama ben nitradodaki 20 tl yi ne yapıyım şimdi çöpemi atıyım.Yanlış iş yapıyorsunuz.Arkadaşıma nitrado hesabına para göndermek istiyorum. bunun bağış şeklinde olmasını istiyorum o yüzden kendi hesabıma para gönderdim.

(Nitrado Sizinde Belirttiğniz gibi "Biz bu değişiklikle, Hizmet Şartlarımızı güncelleyeceğiz. Lütfen bu değişikleri oradan okuyun." demişsiniz hizmet şartlarında ben bunu şu an göremiyorum.Ben paramı göndermek istiyorum arkadaşıma.Bana haber vermeden hizmet şartlarında değişikliğe gidemezsiniz.Bilginize Lütfen Duyarlı Olunuz.

zaferkaan1231

Intermediate

• Send private message

7

Monday, August 3rd 2015, 3:39am

Aynen Ya Para Göndermek İstesen Gönderemiyon Server İçini Bırakınca Paneldeki Kalan Para Çöpe Gitmiş OLuyor Nitrado Bunu İçin Bişey Yapta Hesap Çalınca Biklle Bağış Yaparken Mailden Onaylaman Gerekiyodu Hesap Çalınınca Hotmaildemi Çalınıyor Lütfen Sesimi Duy Buna Bişey Yapın
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

MrMert24

Trainee

• "MrMert24" is male

Date of registration: Jul 11th 2015

Occupation: Pluginer - İşsiz - Öğrenci

• Send private message

8

Monday, August 3rd 2015, 12:36pm

Eski bağış sistemi geri gelsin bu nedir ya

zaferkaan1231

Intermediate

• Send private message

9

Monday, August 3rd 2015, 5:47pm

nitrado duy sesimizi ve eski bağış sistemini geri getir hem hesap çalınsa bile mailden onaylaman gerekiyordu adam hem hesabı hem maili çaldırıcak kadar malsa biz ne yapalım lütfen bağış sisemini geri getirin buda kalsın ikisi birden çalışsın
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

RazerCraft

Beginner

Date of registration: May 7th 2015

• Send private message

10

Saturday, August 8th 2015, 7:07am

Nitradoooooooooo Eski Bağış Sistemini Getir Hub Sunucum Çöp Olcak Paralar Emekler Gidicek Tüm Paralar Yan Hesapta Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi
Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi

sfemnksbk3

Beginner

Date of registration: Jul 25th 2015

• Send private message

11

Monday, August 10th 2015, 2:08pm

Yaw arkadaşim Bunedir ya Arkadaş Bana Para aticak bağiş şeklinde ortagim atamiyor bunedir ya nitrado nasil böyle birşey yapabilirsin . saçmalik

Ekula

Beginner

Date of registration: Aug 10th 2015

• Send private message

12

Monday, August 10th 2015, 3:47pm

Yardım edin ya bir servere bağış yapcam ama yapamıyorum

Rate this thread