Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

administrator

Anfänger

• »administrator« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 20. Juli 2015

• Nachricht senden

1

Samstag, 1. August 2015, 19:40

Bağışda Sorun Var NITRADO

Kendi hesabıma yüklediğim krediyi arkadşıma bağış yapmak istiyorum,ödeme seçeneği çıkıyor.Düzeltirmisiniz.

smt287

Profi

• »smt287« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. April 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Samstag, 1. August 2015, 21:26

Arkadaşınızdan bağış linkini isteyin ve atacagınız parayı ayarlayın.Eger yine olmazsa ticket atın; https://server.nitrado.net/tur/tickets/add

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

zeropro

Fortgeschrittener

• »zeropro« ist männlich

Registrierungsdatum: 4. Januar 2015

Beruf: elektronik

• Nachricht senden

3

Samstag, 1. August 2015, 22:01

bağış sistemi değişmiş artık paneldekı kredi baskasına yollanmıyor.
İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak...

yalcinonline

Anfänger

Registrierungsdatum: 6. Januar 2015

• Nachricht senden

4

Sonntag, 2. August 2015, 18:09

bağış sistemi değişmiş artık paneldekı kredi baskasına yollanmıyor.
nitradodan bu konu ile ilgili bilgi gelmeden böyle bir değişiklik yapılmış bende bilmeden parayı kendi hesabıma aktardım.Bir yanlışlık var.

zaferkaan1231

Fortgeschrittener

• »zaferkaan1231« ist männlich

Registrierungsdatum: 8. Juli 2015

• Nachricht senden

5

Sonntag, 2. August 2015, 20:58

Aynen Bağış Ssitemi Değişmiş Hesaptaki Para Aktarılmıyo Sadece Ona Kredi Yükleyebiliyosun Bağış Yap Kısmından :(
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

administrator

Anfänger

• »administrator« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 20. Juli 2015

• Nachricht senden

6

Sonntag, 2. August 2015, 23:13

Merhaba yalcinonline,

Artık yeni, güncellenmiş olan bağış sistemimizi, kendi güvenliğiniz için kullanabilirsiniz. Önümüzdeki 14 gün içerisinde, her iki bağış seçeneğide aktif olacaktır. Fakat 29 Temmuz 2015 tarihinde eski bağış sistemi görevini yenisine devrederek ve artık hizmet vermeyi bırakacaktır.

Artık kendi yüklediğiniz kredileri direkt olarak bağış yapmak için kullanabileceksiniz.

Fakat, bağışla sahip olduğunuz kredileri artık başka hesaplara gönderemeyeceksiniz.
Bu yeni sistem, sizi yasal olmayan (çalınan hesaplardan yapılan) bağışlardan koruyacaktır. Biz bu değişiklikle, Hizmet Şartlarımızı güncelleyeceğiz. Lütfen bu değişikleri oradan okuyun.

Yeni bağış sistemi, bütün kullanıcılarımız için güvenliği daha üst düzeye çıkaracaktır.

Üstünü vurguluyoruz.
Artık yeni bağış sistemimizi kullanabilirsiniz.
Eski bağış sistemi, 29 Temmuzda devre dışı kalacaktır.

Tamam bana bu mesajı gönderdiniz ama ben nitradodaki 20 tl yi ne yapıyım şimdi çöpemi atıyım.Yanlış iş yapıyorsunuz.Arkadaşıma nitrado hesabına para göndermek istiyorum. bunun bağış şeklinde olmasını istiyorum o yüzden kendi hesabıma para gönderdim.

(Nitrado Sizinde Belirttiğniz gibi "Biz bu değişiklikle, Hizmet Şartlarımızı güncelleyeceğiz. Lütfen bu değişikleri oradan okuyun." demişsiniz hizmet şartlarında ben bunu şu an göremiyorum.Ben paramı göndermek istiyorum arkadaşıma.Bana haber vermeden hizmet şartlarında değişikliğe gidemezsiniz.Bilginize Lütfen Duyarlı Olunuz.

zaferkaan1231

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

7

Montag, 3. August 2015, 03:39

Aynen Ya Para Göndermek İstesen Gönderemiyon Server İçini Bırakınca Paneldeki Kalan Para Çöpe Gitmiş OLuyor Nitrado Bunu İçin Bişey Yapta Hesap Çalınca Biklle Bağış Yaparken Mailden Onaylaman Gerekiyodu Hesap Çalınınca Hotmaildemi Çalınıyor Lütfen Sesimi Duy Buna Bişey Yapın
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

MrMert24

Schüler

• »MrMert24« ist männlich

Registrierungsdatum: 11. Juli 2015

Beruf: Pluginer - İşsiz - Öğrenci

• Nachricht senden

8

Montag, 3. August 2015, 12:36

Eski bağış sistemi geri gelsin bu nedir ya

zaferkaan1231

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

9

Montag, 3. August 2015, 17:47

nitrado duy sesimizi ve eski bağış sistemini geri getir hem hesap çalınsa bile mailden onaylaman gerekiyordu adam hem hesabı hem maili çaldırıcak kadar malsa biz ne yapalım lütfen bağış sisemini geri getirin buda kalsın ikisi birden çalışsın
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

RazerCraft

Anfänger

Registrierungsdatum: 7. Mai 2015

• Nachricht senden

10

Samstag, 8. August 2015, 07:07

Nitradoooooooooo Eski Bağış Sistemini Getir Hub Sunucum Çöp Olcak Paralar Emekler Gidicek Tüm Paralar Yan Hesapta Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi
Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi Eski Bağış Sistemi

sfemnksbk3

Anfänger

Registrierungsdatum: 25. Juli 2015

• Nachricht senden

11

Montag, 10. August 2015, 14:08

Yaw arkadaşim Bunedir ya Arkadaş Bana Para aticak bağiş şeklinde ortagim atamiyor bunedir ya nitrado nasil böyle birşey yapabilirsin . saçmalik

Ekula

Anfänger

Registrierungsdatum: 10. August 2015

• Nachricht senden

12

Montag, 10. August 2015, 15:47

Yardım edin ya bir servere bağış yapcam ama yapamıyorum

Thema bewerten