Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

• »Haksızlık111« wurde gesperrt
  • »Haksızlık111« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 6. August 2015

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 6. August 2015, 20:56

Nitrodo Ticket Bölümü Pişmanlıktır!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nitrodo ticket bölümü tam bir rezalet gerçekten ticket bölümdeki insanlar bizi tehdit ediyo tehditini yapıyor.Forumda bunu belirtince forum hesabını banlıyor her türlü ss vardır içinde 7 tl olan ve 23 günü olan serverım kapandı zararımı kim ödüyecek kapatma sebebi birden aklına gelen keyfi bir neden ben hakkımı helal etmiyorum ahirette yakanda olcam gerekli tüm şikayetleri gerekli kurumlara yapcam forum hesabımda küfür adına bişey olmadığı halde küfür diye kapatmış bu nasıl bir korku ise bununda ss alıyorum haberin olsun bakalım bunu hangi bahane ile kapatcaksınız yazıklar olsun başka bir şey demiyorum youtube geçiyodu nitrodo pişmanlıktır diye inanmıyodum tüm emeklerim herşeyim gitti hem maddi hem manevi zarara uğradım bunu kim karşılıcak dediğim gibi bu konun peşini bırakmıcam gerekli kurumlara şikayette buluncam!!!! X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X(

• Nachricht senden

2

Freitag, 7. August 2015, 06:37

Edit: Ticket konuşmalarının 3. kişilerle paylaşılması yasaktır ve hukiki bir suçtur. Nitrado bu konuda yasal hakkını savunabilir ve gerekli işlemleri başlatabilir.

• Nachricht senden

3

Freitag, 7. August 2015, 14:45

Serverım tekrar açtılar sorun çözüldü iyi günler...

Thema bewerten