Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

kensen58

Anfänger

• »kensen58« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 17. August 2015

• Nachricht senden

1

Montag, 17. August 2015, 13:33

Server Problem Acil Yardım Lütfen

Merhaba arkadaşlar serverımızda bir kaç yapmak istedigimiz şey var fakat kime sorsak bilmiyor.Son çare buraya konu açmak kaldı.Sorunlarımız ;

-Ölüyken t ve ct konuşabilcek fakat canlıyken sadece takım içi olcak.Public için
-Valvenin sundugu harita listesine map ekliyorum oluyor fakat hepsi karışık listeleniyor nasıl bunu ayarlı yaparım.
-Ve silah yasaklama nasıl yaparım forumdaki konuda olanı yaptım olmuyor.Başka çözümü yokmu?
Bilgili arkadaşları acilen bekliyorum şimdiden teşekkürler.

kensen58

Anfänger

• Nachricht senden

2

Montag, 17. August 2015, 20:27

Yokmu bilen ? :(

WoozieTR

Anfänger

Registrierungsdatum: 13. Juli 2015

• Nachricht senden

3

Dienstag, 18. August 2015, 02:46

1. Bunun için bir plugin gerekiyor sanırım fakat pro sunucular için tavsiye etmiyorum pek. Çünkü ölüler kendi arasında konuşuyor fakat bu seferde takımlarındaki canlı kişiler ses kasamayabiliyor konuşmadan dolayı. Fakat ölülerin sesinin yaşayanlara gitmesini kapatırsanız olabilir. (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=76301
2. Harita sonu oylaması ayarları için gamemodes.txt dosyasına bakmalısın fakat oradaki en ufak bir hatan sunucuyu bozabiliyor. Harita sonu oylamasında çıkan maplerin sırasını SS al daha sonra gamemodes.txt de o sıraya göre ara.
3. Forumdaki silah yasaklama çalışıyor aslında fakat buradan dene birde. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=950174

Woozie Gaming ProPub IP: 5.62.127.106:11000

kensen58

Anfänger

• Nachricht senden

4

Dienstag, 18. August 2015, 12:29

Demek istedigimde zaten ölülerin sesi canlıya gitmicek sadece muhabbet edecek karşı takımın ölüleriyle.Diğer türlü ölüler info yerine muhabbet ediyor canlı adam kızıyor vs...
3-Silah yasaklama olmamasının sebebi sanırım benim panelde scripting diye bir dosya yok serverım desteklemıyor mu oluyor yani? Kendim klasör olusturup içine attım fakat içinde dosyalar gözükmüyordu atıldı demesine rağmen.

EmreBulut

Fortgeschrittener

• »EmreBulut« ist männlich

Registrierungsdatum: 21. Januar 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

5

Dienstag, 18. August 2015, 18:37

addons/sourcemod dizininde scripting dosyası olmak zorunda iyice bakın.

Thema bewerten