You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "Kral123tolga" is male
  • "Kral123tolga" started this thread

Date of registration: Feb 5th 2015

Occupation: ögrenci

• Send private message

1

Tuesday, September 1st 2015, 6:16pm

Hub Sunucu Authme Hatasi !!

Merhaba Arkadaslar Sizlere 2 Soru Sorucagim .

1- Benim 2 Sunucum var Biri Survival Biri Skyblock bunlar daha önceden vardi çok kisi kayit oldu. Ben hub sunucu lobide bunlari kayitli sekilde olmalarini istiyorum
yani register yapmasinlar bu kayitli olan kisiler lobide /login yapip girsinler. Ben survival sunucunun authme sindeki kayitlari ve skyblock authmesindeki kayitlari birlestirip hub sununun lobisindeki authme atarsam eger bi bi bozulma olurmu ? adamlar loginli girebilirmi benm aklimda bu kaldi.

2- Sadece Hub sunucunun lobisinde /login veya /register yapilsin diger suncularda degil onu nasil ayarlarim.

Arkadaslar Yardiim edecek ve bu sorunumu çözücek birisi varsa ondan allah razi olsun.

• "AhmetHakan" is male

Date of registration: Jun 22nd 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Tuesday, September 1st 2015, 9:50pm

1- AuthMe klasörüne girip auths.db dosyasını Lobi sunucusuna koyun.
2- Sadece lobi sunucusunda AuthMe varsa diğer sunucularda giriş yapılmayacaktır.

zeropro

Intermediate

• "zeropro" is male

Date of registration: Jan 4th 2015

Occupation: elektronik

• Send private message

3

Tuesday, September 1st 2015, 10:52pm

1- AuthMe klasörüne girip auths.db dosyasını Lobi sunucusuna koyun.
2- Sadece lobi sunucusunda AuthMe varsa diğer sunucularda giriş yapılmayacaktır.

Arkadasin 2 adet serveri varmis ve ikisinde de authme varmıß.1 serverde xxx nickli oyuncunun sifresi 12355 ise diger serverde de baska bir oyuncu xxx nickyle kayitli ise ve sidresi 3894 ise iki serverdeki authme.db leri lobiye yuklediginde nasil olucak ? Iki tane xxx nickli kayitli ve ikisininde sifresi farkli.factiondaki authme.db yi yukleese oteki serverdeki xxx nickli kişi oyuna giremeyecek.bnce bir kac ay her serverde authme kullanmaya devam ediniz
İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak...

• "Kral123tolga" is male

• Send private message

4

Tuesday, September 1st 2015, 11:02pm

ben diyorumki zaten kontrol ettim kayit olanlarin iki sunucudaki sifreleri ayni isimleride birlestiriyim lobinin authme.db atiyim sonrada survival ve skyblock un authmesin silyim ?

• "AhmetHakan" is male

Date of registration: Jun 22nd 2015

• Send private message

5

Tuesday, September 1st 2015, 11:06pm

İkisinde de şifreler aynıysa herhangi birindeki auths.db'yi Lobiye atabilirsin. Attıktan sonra diğer sunuculardan AuthMeyi silebilirsin.

• "Kral123tolga" is male

• Send private message

6

Wednesday, September 2nd 2015, 10:33am

tessekür ederim ahmet sana ufak bir sorum olcak birde su hub sunucularin lobisinde scoreboards oluyor örnek vereyim hemen

GameOfTurk ( 230/500 )
Faction : 50
Survival : 75
SkyBlock : 75
SkyWars : 25
>Lobi : 5

Bunun gibi scoreboards nasil yaparim ben ?

smt287

Professional

• "smt287" is male

Date of registration: Apr 13th 2014

• Send private message

7

Wednesday, September 2nd 2015, 10:42am

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

Rate this thread