Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

IAMTURK

Emekli

• »IAMTURK« ist männlich
  • »IAMTURK« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 11. August 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 2. September 2015, 15:23

Garry's Mod DarkRP Lua Kodlama : doorgroups.lua

Garry's Mod DarkRP Lua Kodlama : doorgroups.lua

Doorgroups Nedir ? Doorgroups Hem Sizi Uraşmaktan Kurtarır Hemde Daha Iyi Gösterir. Mesela Karakolun Kapasını Belirlenen İşler Açmasını Istiyorsunuz Fakat Teker Teker Polisi Eklicemde Amiri Eklicemde Bunlar Zor İş.
Çözüm : doorgroups !!
:)

Öncelike darkrpmodification>lua>darkrp_customthings>doorgroups.lua ya Geliyoruz Ve Şu Kodu Yazıyoruz.

Quellcode

1
AddDoorGroup("Karakol", TEAM_CHIEF, TEAM_POLICE, TEAM_MAYOR)

Kodumuz Bu Öncelike AddDoorGroup Yazıyorum Parantez Açıp Tırnak Koyuyorum Kapıya Ne Yazılacak Ve Anlamlı Birşey Yazıyorum Ben Karakol Yazdım Tırnak Yapıyorum Virgül Atıp Boşluk Bırakıyorum Ben Amirin Polisin Ve Başkanın Açmasını Istiyorum O Yüzden Dikkat! Display Name Koymuyorum Koddaki Adını Koyuyorum. Sonrasında TEAM_CHIEF Yazıp Virgül Atıp Boşluk Bırakıyorum TEAM_POLICE Yazıp Virgül Atıyorum TEAM_MAYOR Yazıp Parantezi Kapatıyorum.

Ek Olarak Eklemek Istediğinizde Virgül Koymuyorum Veya Boşluk Bırakmıyorum. Örn:

Quellcode

1
2
AddDoorGroup("Karakol", TEAM_CHIEF, TEAM_POLICE, TEAM_MAYOR)
AddDoorGroup("Silah Saticisi" TEAM_GUN)

Kaydetip Çıkıyoruz Ve Restart Atıyoruz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sorularınızı Yorumlara Dökebilir.
NitradoTurkiye.nitrado.net TS3 Adresinden Bana Ulaşabilirsiniz.

Thema bewerten