You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

ChromTR

Beginner

• "ChromTR" is male
  • "ChromTR" started this thread

Date of registration: Jan 4th 2014

Occupation: Nitrado

• Send private message

1

Friday, January 17th 2014, 8:14am

Battlefield 3 Server Yönetimi

Öncelikle 13Euro ya bir server aldınız fakat yonetmesini bilmiyorsunuz hemen yardimci olalım :)

Bu kısımda sunucunuza restart atabilir mysql bilgilerine erişebilir ve sunucunun kişi sayısını göre bilir hatta ismini değiştire bilirsiniz.

Bu kısımda Map Ayarlarını Yapa Bilir Map Ekleyip Kaldıra Bilir Ve Oyun Tipini Ayarlaya Bilirsiniz.

Bu kısımda sunucunuzun plugn ayarlarını yapa bilir admin panelini kontrol edebilirsiniz.

Burdan sunucunun loglarını görüntüleye bilir hack yapan kişileri tespit ede bilir hatta bunları masaustune indirip inceleye bilirsiniz.

Burdan sunucuya anında komut yollaya bilir panelden sunucudan olup bitenleri de inceleyebilirsiniz.

Burdan Anti Chat ayarlarını yapa bilirsiniz ve base ayarlarını en ince ayrıntılarına kadar Nitrado'nun gelişmiş panelinde bula bilirsiniz ;)

Bu konu altında da kafanıza takılan sorunları sora bilirsiniz. :rolleyes:

This post has been edited 1 times, last edit by "NiekHD" (Jan 17th 2014, 2:02pm) with the following reason: Sabit.

neo23

Beginner

Date of registration: Mar 23rd 2014

• Send private message

2

Sunday, March 23rd 2014, 12:00pm

yardım

sa hocam ben y abancı bır serverde admın oldum ve bu admınlıle neler yapabılecegımı bılmıyorum.tek yapabıldıgım ve tek bıldıgım komut !kick yazıp hılelı oyuncunun nıckını yazıp kıcklıyorum.baska komutlarda varmı bu admınlıkle neler yapabılırım bılgısı olan yardımcı olabılırmı lutfen

Rate this thread