You are not logged in.

[PLUGIN] Group Manager

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

ikanos183

Beginner

• "ikanos183" is male
  • "ikanos183" started this thread

Date of registration: Jul 19th 2015

• Send private message

1

Tuesday, September 29th 2015, 8:41pm

Group Manager

Arkadaşlar ben permissionları vermek için group manager kullanıyorum. Sorunum şu group manager worlds klasörüne girince örnek olarak lobi dünyası için bi tane klasör oluşturup içine user.yml ,group.yml ve permlerimi atıyorum. prefix kısmında grubun hemen önüne Lobi diye yazıyorum. Oyunu restartlıom falan lobi olarak geliyor fakat bu sefer o dünyada yetki verince bi değişiklik olmuyor world dünyasındaki grubum değişiyor ama lobi dünyasındaki grubum değişmiyor bunun nedeni nedir ? Daha kullanışlı dünyalar arası farklı permler verebiliceğim bir plugin daha mevcut mu ?

Not:Oyuncuların yazı renklerine kadar ayarlayabiliceğim bir plugin olsun.
Ek: 1.7.10 snapshot RO 1 sürümüne uygun bi tane Group Manager versenizde olur.

zeropro

Intermediate

• "zeropro" is male

Date of registration: Jan 4th 2015

Occupation: elektronik

• Send private message

2

Tuesday, September 29th 2015, 9:50pm

oyuncuların yazı renklerı essentıals chat den ayarlanır.dunyalardakı yetkı sorunu nu çözmek için dunyaları tek bir dunya altında toplasanız.bir tanesınde verdıgınız yetkı dıgerlerınde de gecerlı olur
İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak...

• "AhmetHakan" is male

Date of registration: Jun 22nd 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

3

Wednesday, September 30th 2015, 8:23am

Klasörünün adı "Lobi" dediniz. Dünya adıyla tamamen aynı mı ? Büyük/küçük harf duyarlı oldunuz mu ?

ikanos183

Beginner

• "ikanos183" is male

• Send private message

4

Wednesday, September 30th 2015, 3:10pm

Evet büyük küçük harf uyumuna dikkat ettim. multiverse core ile lobi adında dünya oluşturdum. Sonra groupmanager worlds girerek lobi adında bi klasör oluşturup içerisine group.yml - user.yml dosyalarını atıp permlerini verdim. Bide büyük harfle lobi adında bi dünya yapmayı düşünüyorum ama pek alakası olduğunu sanmıyorum. Çünkü herşey doğru lobi dünyası var lobi adında perm dünyası var.

• "AhmetHakan" is male

Date of registration: Jun 22nd 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

5

Wednesday, September 30th 2015, 4:07pm

Bunları sunucuyu durdurup yaptınız değil mi ?

ikanos183

Beginner

• "ikanos183" is male

• Send private message

6

Saturday, October 3rd 2015, 8:02am

Serveri durdurupta yaptım. Server açıkken yapıp restartta attım. Başka bir nedeni olabilir mi ? örnek bi tane groupmanager verebilirmisiniz ? Bi indirme sitesine upload edin ben indirip bi denicem.

Rate this thread