Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

emintr3363

Anfänger

• »emintr3363« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 23. September 2015

• Nachricht senden

1

Sonntag, 18. Oktober 2015, 16:55

Pro public server plugin paketi

Bir csgo serveri satın aldım ve public server yapmak istiyorum ama nitradodaki son paylaşılan public plugin paketinin indirme linki bozuk. bana public server plugin paketi atabilecek varmı?
Facebook: fb.com/mehmetemin.tasan.33
Steam: Grimmjow34

emintr3363

Anfänger

• Nachricht senden

2

Sonntag, 18. Oktober 2015, 18:03

Bir csgo serveri satın aldım ve public server yapmak istiyorum ama nitradodaki son paylaşılan public plugin paketinin indirme linki bozuk. bana public server plugin paketi atabilecek varmı?
Facebook: fb.com/mehmetemin.tasan.33
Steam: Grimmjow34
sa

Togito

Schüler

• »Togito« ist männlich
  • »Togito« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 19. Januar 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

3

Sonntag, 18. Oktober 2015, 23:03

As nitradonun guzelligi serverini kendine gore sekillendirebilmen bence pro serverinde kendi paketini olustur pro sonucta, fun kadar zor degildir senin icin zevkli olur

emintr3363

Anfänger

• Nachricht senden

4

Montag, 19. Oktober 2015, 15:10

bu konuda acemiyim togito bana yardım edebilirmisin bir pro server için hangi pluginleri kurmam gerektiğini bilmiyorum o yüzden paket istedim bana bir paket yapabilirmisin acaba

Togito

Schüler

• »Togito« ist männlich

• Nachricht senden

5

Montag, 19. Oktober 2015, 16:58

rank pluginleri , takım modelleri gibi gibi hem oynanışı bozmayan hem serverini özelleştiren hatta oynanışı daha güzel hale getirebilecek şeyler yükleyebilirsin ama tutupta renkli mermi (paintball) koyarsan oynanış bozulur onun için seçtiğin pluginlere dikkat et
Şuradan pluginlere bak bu linktekilerin hepsi csgo uyumlu olmayabilir ama çoğu çalışır
https://www.sourcemod.net/plugins.php?ca…ption=&search=1
bu linktekilerde cs go için olanlar
buralardandan plugin seçip uygun mu diye sorarsen cevap verebiliriz kendi zevkine göre yap
plugin kurmayla ilgili sıkıntın varsa : https://www.youtube.com/watch?v=0cdzaJpI…etnx3riszjvp5is
bunun dışında kendi blogum gibi olan biryerde paylaştığım yazılı rehberim vardı ama forumda onun linkini paylaşmam yasak

emintr3363

Anfänger

• Nachricht senden

6

Montag, 19. Oktober 2015, 17:46

Ya ben direkt paketi kurmak istiyorum servera böyle tek tek yaparsam beceremem birde ben çok üşengecim işte paket arıyorumda hiçbir yerde yok maalesef. serverin süresi bitince sunucu adresinden almayı düşünüyorum onlar kendileri kurup veriyor

Togito

Schüler

• »Togito« ist männlich

• Nachricht senden

7

Montag, 19. Oktober 2015, 18:51

Öyle birşey yaparsan beni unut :)
Sunucu adresi gibi yerler kazıktır
müşteri saygısı hiç yok dost saygısı hiç yok

emintr3363

Anfänger

• Nachricht senden

8

Dienstag, 20. Oktober 2015, 09:33

bana birisi önerdi hiç bilmiyorum nitradoyu seviyorum ama plugin konusunda cahilim fun plugin paketini 2 günde kurmayı başardım zaten ama public paketi hiç yok burda

CharLieJR

Anfänger

Registrierungsdatum: 7. August 2015

• Nachricht senden

9

Freitag, 23. Oktober 2015, 15:02

Togito Steamın varmı bi kaç şey sorcamda

Togito

Schüler

• »Togito« ist männlich

• Nachricht senden

10

Freitag, 23. Oktober 2015, 20:44

assagida steam profilim yaziyor o benim steam hesabim 2. Olarak ben sunucu adresi gibi yerlerden 7 ay server aldim para ve zaman kaybi sadece 30 serverleri olmalarina ragmen nitradodan bile o kadar samimiyetsizlerki nitrado candir su forumdaki simimiyet hicbiryerde yok emre bulutun verdigi cezalar bile cok samimi :)

Thema bewerten