Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Furkan55

Anfänger

• »Furkan55« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 6. Oktober 2015

• Nachricht senden

1

Sonntag, 25. Oktober 2015, 20:27

kendi sunucuma giremiyorum lütfen yardım slotlarda farklı bişey yazıyo

Mirza-

Anfänger

• »Mirza-« ist männlich

Registrierungsdatum: 24. Januar 2015

• Nachricht senden

2

Montag, 26. Oktober 2015, 01:35

hadi sanada geçmiş olsun aynı sorun bende de var, farkeder farketmez ticket attık nerde yardım.... 6 aylık çalışmam boşa gitti gibi birşey oldu sıfırdan başladım kısa kısa düzeltiyordum ki konunu görünce artık tam eminim sorun NİTRADO ALAKALI işin kötü yanı bu mağduriyeti niye biz çekiyoruz onu anlamıyorum.

Hani şunu açıklayabilseler eski database de yedek dosyalar da sonuç vermiyor hiçbir şekilde... bu da ortada ki hatanın kullanıcı kaynaklı olmadığına işaret ediyor...
Hatanın sebebi de %90 ufak bir kod değişikliği ile ilgili ve bunu çözebilecek tek kişi nitrado çalışanıdır... müşteri bu hatayı nasıl tespit etsin...

Bu hatayı düzeltmeye çalışırken 3 farklı hata ile karşılaştım... yakında beni teknik destek olarak isteyecekler diye korkuyorum.
Sorun mission dosyasında gözüksede öyle değil, onu düzeltince core de sıkıntılar ortaya çıktı onuda düzelttim database sıkıntıları ortaya çıktı bence fazla kurcalama hepsinin bir yedeğini al en azından yaptığın hatada yine en kötü bu haline döndürebilirsin.

Altis Anadolu RPG sunucumuz WHITE-LIST olarak açılmıştır.
www.altisanadolu.org | fb.com/altisanadolu | ts.altisanadolu.org
Daha önce yaşamadığınız bir deneyimi tatmaya hazır mısınız?
altisanadolu.nitrado.net

Thema bewerten