You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

NiekHD

Intermediate

• "NiekHD" is male
  • "NiekHD" started this thread

Date of registration: Oct 6th 2013

• Send private message

1

Tuesday, January 21st 2014, 12:37am

Counter-Strike: Global Offensive - Sıkça Sorulan Sorular | S.S.S.

• Counter-Strike: Global Offensive - Sıkça Sorulan Sorular | S.S.S.

Ping nedir? Ne işe yarar?
Ping oyuncunun bilgisayarının sunucu ile kurduğu bağın tam olarak ne kadar gecikmeli olduğunu gösteren birimdir. Yani 50Ms ile oyun oynanıyor ise bir bir hareket yaptığımızda sunucunun bu hareketten 50Ms sonra haberi olacak demektir. Kısacası ne kadar az ise o kadar iyi.

Serverı satın aldım, Nasıl kullanacağım? Panel verilecekmi?
Evet, bizden CS:GO sunucusu satın aldığınızda size ait paneliniz olucaktır. Bu panel üzerinden tüm ayarlamaları ve düzenlemeleri yapabileceksiniz.

Oyun sunucumun, dosyaları yedekleniyormu? Veri kaybı yaşarmıyım?
Oyun serverınızın, Oyun dosyaları ve MysQl veri tabanı günlük olarak yedeklenir.

Kiraladığımız server, Orjinal CS:GO'midir?
Evet, Resmi Steam Valve'dir!

CS:GO Serverı kiralamak istiyorum, fakat oyunumun orjinal olması lazımmı?
Evet, Oyununuzun orjinal olması lazım, aksi takdirde sunucunuza giriş yapamazsınız.

Server kiralarken, kurulum ücreti olucakmı? Kiraladığımızda ne zaman açılır?
Hayır, Kurulum ücreti olmuyacak ve serverınız hemen online olucaktır.

Oyun içi güncellemeler mevcutmudur? Yoksa bunları kendim mi yapmam lazım?
Oyun için çıkan resmi güncellemeleri, Panelinizden yapabilirsiniz. Örnek Görüntü

Server satın almayı düşünüyorum fakat Panel'i merak ediyorum.. Satın almadan görme imkanımız varmıdır?
Elbette; bu adresten detaylı olarak inceliyebilirsiniz.

Oyunda olmadığım zaman, Log dosyası tutulurmu? Kayıtları görebilecekmiyim?
Elbette, Panelinizden Logları aktif ve ya deaktif yapabilirsiniz. Aktif yaptığınızda loglar günlük olarak tutulucaktır.

CS:GO serverı kiraladım fakat, daha sonra değiştirme imkanım varmıdır?
Evet, Nitrado bünyesinde 80 tane oyun mevcut. İstediğinize geçebilirsiniz. Hatta bu işlemi CS:GO panelinizden yapabilirsiniz. Örnek Görüntü

CS:GO panelimden, harita değiştirebilirmiyim?

Evet, Panelinize giriş yaptıktan sonra, menüden "Game Control" kısmından istediğiniz haritayı açabilir ve ya değiştirebilirsiniz. Örnek Görüntü

CS:GO panelimden, sunucuma farklı bir harita yüklüyebilirmiyim?
Evet, Panelinize giriş yaptıktan sonra, "File Browser" kısmından istediğiniz haritayı yüklüyebilirsiniz. Örnek Görüntü

Panelimden, Oyunun ve ya Sunucumun config ayarlarını yapabilecekmiyim?
Evet, Bu işlemi Panelinizden her oyun modu için yapabilirsiniz. Deathmatch, Classic, vb. Örnek Görüntü

Sunucuma plugin yüklüyebilirmiyim? Sizde yüklü pluginler mevcutmu?
Panelinize giriş yaptığınızda CS:GO için tüm pluginler olmasa dahi gerekli pluginleri ve ya istediklerinizi yüklüyebilirsiniz. Örnek Görüntü

CS:GO Serverıma, Mod yüklüyebilirmiyim? Mesela JailBreak Modu?
Panelinize giriş yaptığınızda, Yüklü olan modları görebilir ve yüklüyebilirsiniz. JailBreak vb. modlar için FTP sunucunuza giriş yapıp yüklüyebilirsiniz. Bu işlemi yapamadığınızda "Ticket" atabilir ve ya "Forum"a yazabilirsiniz. Örnek Görüntü

Sunucuma Ek Paket yükleme imkanım olucakmı?
Elbette, Ek Paket yüklüyebilir, ve ya var olan paketleri yüklüyebilirsiniz. Örnek Görüntü

CS:GO Sunucusu kiralamak istiyorum, En az kaç kişilik açabilirim?
En az 4 kişilik - En fazla 100 kişilik kiralıyabilirsiniz.

CS:GO Serverı satın aldım, panelde yetkilerim neler olucak? Kısıtlımı?
Bizden CS:GO Serverı satın aldığınızda RCON- FTP ve Panel'de tam yetkiye sahip olucaksınız.

Sunucuma alt alan adı belirliyebilirmiyim?
Elbette, "Nitrado.Net"e giriş yaptığınızda "Benim Server" kısmından bu işlemi yapabilirsiniz. *Nitrado Kalitesi ile Ücretsiz!

CS:GO Sunucumu daha sonra, kişi sayısı ve ya ram'ini yükseltebilirmiyim?
Elbette, "Nitrado.Net"e giriş yaptıktan sonra "Benim Server" kısmından bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

This post has been edited 2 times, last edit by "IbrahimKoc" (Oct 17th 2014, 7:38pm)

Rate this thread