Sie sind nicht angemeldet.

ARMA III Yükleme mb'si

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Pasalı16

Anfänger

• »Pasalı16« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 29. November 2015

• Nachricht senden

1

Freitag, 11. Dezember 2015, 00:54

Yükleme mb'si

Merhaba arkadaşlar Kendi ayarladıgım dosyalarda yüklme mb'si yüksek ben düşürmek istiyorum ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz ?

ToprakH

Schüler

• »ToprakH« ist männlich

Registrierungsdatum: 15. Januar 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Freitag, 11. Dezember 2015, 00:56

Merhaba,

Texturelerin kalitesini düşürebilir yada texture silerek mb azaltabilirsiniz.

-Karşıyaka-

Pasalı16

Anfänger

• Nachricht senden

3

Freitag, 11. Dezember 2015, 15:51

Merhaba yorumunuz için teşekkür ederim mesela textureleri jpg yerine daha düşük kalite olan bmp yapsam ciddi bir kalite söz konusu olabilirmi yani rahatsız edici bir kalite söz konusu olur mu ?

ToprakH

Schüler

• »ToprakH« ist männlich

Registrierungsdatum: 15. Januar 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

4

Freitag, 11. Dezember 2015, 23:50

Ciddi bir görüntü kalitesi bozulacağına inanmıyorum fakat mb de değişme fazla olur mu bilemiyorum.Fakat denemekte yarar var :thumbup:

-Karşıyaka-

Pasalı16

Anfänger

• Nachricht senden

5

Samstag, 12. Dezember 2015, 11:07

Yorumun için teşekkürler.Şimdi benim sunucu dosyalarının temeli Altizm dosyalarından gelmektedir.Altizm dosyalarını kendi çapımda değiştirme yaparak mb düşürmeyi başardım ama yeterli olmadı.Bildiğiiniz gibi bu dosyalarda jandarma dosyalarıda aktif ben core config bölümünden adac dosyalarını kaldırdım mb düşürmesi için ayrıcaa jandarma slotlarını sildim yani serverde jandarma yok ben bu jandarma ile ilgili dosyaları sildiğimde server başlayınca giriş ekranında sildiğim dosyalar eksik diyor ben bu hatanın gelmemesi için birşeyi eksik yapıyorum büyük ihtimal ama neyi çözmüş değilim yardımcı olurmusunuz ?(Bu arada Altizm Sunucu dosyalarında emeği geçen herkese teşekkürler.)

Thema bewerten