You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "TugayBozkurt" is male
  • "TugayBozkurt" started this thread

Date of registration: Aug 31st 2015

Occupation: WebTasarım

• Send private message

1

Saturday, December 12th 2015, 11:33am

Nitrado Forum Mod. Ve Destek Ekibine..

Merhaba ;
Yazmak istediğim Sadece bir eleştiridir Lütfen yalniş anlamayiniz.
Forum içerisinde çogu kisi sorunlarini dile getiriyor. Bu çok normal yeri geldiginde ben bile yardim istiyorum.
Metehann ve mirza pek konuda fikir vermiştir.
Peki neden bu insanlar yardimci oluyor. Bu forum nitradonun forumu burdaki moderatörler nitradonun ekibi.
Benim şahsi görüşüm pekde iç acici degil. Script yapip veya hazir dosyalari editleyip satmak destektende öte birşey sanirim .

Dipnot: yalniş anlaşilmaya sebeb olmasın.
Sadece Vatan
Website : http://rakipsizmedya.com
Yapımda : http://tugaybozkurt.com.tr

ToprakH

Trainee

• "ToprakH" is male

Date of registration: Jan 15th 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Saturday, December 12th 2015, 1:08pm

Öncelikle forumda bazı kurallar var yazdıklarınızdan bilmediğiniz sonucuna vararak bazı kuralları hatırlatmak isterim. Bir yardım konusu açıldığında eğer başka birisi benim vereceğim cevabı önceden vermişse gereksiz mesaj yazmanın ne anlamı var? Arma 3 Moderatörü olarak kullanıcılara yardım etmek için buradayım. Gördüğüm kadarıyla kurallara pek hakim değilsiniz, ayrıca konu yanlış yerde, lütfen tekrarlamayınız.

-Karşıyaka-

• "TugayBozkurt" is male

• Send private message

3

Saturday, December 12th 2015, 2:49pm

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim toprak.
Hakim olmadigim konuyu tek seferde soylersen rahatca anlarim fark ettigim kadariyla 2 kere tekrarlamissin.
Konu bence tam yerinde cünkü iceriği yardim ve soruyla alakali. Genede kusura bakmayin. Kolay Gelsin. :thumbup:
Sadece Vatan

Mirza-

Beginner

• "Mirza-" is male

Date of registration: Jan 24th 2015

• Send private message

4

Saturday, December 12th 2015, 5:26pm

Öncelikle forumda bazı kurallar var yazdıklarınızdan bilmediğiniz sonucuna vararak bazı kuralları hatırlatmak isterim. Bir yardım konusu açıldığında eğer başka birisi benim vereceğim cevabı önceden vermişse gereksiz mesaj yazmanın ne anlamı var? Arma 3 Moderatörü olarak kullanıcılara yardım etmek için buradayım. Gördüğüm kadarıyla kurallara pek hakim değilsiniz, ayrıca konu yanlış yerde, lütfen tekrarlamayınız.
Toprak öncelikle sen bölümünde yönetici olduğun kategoriyi iyi incele. Arma 3 kategorisi altında istek&şikayet&öneri kategorisi yoksa bu kullanıcının sorunu değildir.
Bence gayet haklı ben bunu sana değil üstlerine dile getirdim. Minecraft'a verilen önemin 3/1i verilmiyor Arma Modlarına Nitrado'nun hizmet anlayışı bu olmamalı bu sert tavrınızı Nitrado kimliğiniz altında kullanmamanızı tavsiye ediyorum.

Nitrado Ukrayna ekibi bile benimle hiç alakası olmadıkları bir problemde gayet seviyeli hoşgörülü bir biçimde ilgilenmiş iken, senin bir üyenin serzenişine şekil yapman hoş değil.
Söylediklerinin doğru olduğunu sizde iyi biliyorsunuz. Bu konu kaldırılırsa gelir ben açarım. Gider bir de üstüne üstlük yardımcı oldukları yetmiyor bir de köstek oluyor diye diğer Nitrado Ülke hotellerinden yardım isterim.

Altis Anadolu RPG sunucumuz açılmıştır.
www.altisanadolu.org | fb.com/altisanadolu | ts.altisanadolu.org
[SUNUCUMUZ KAPATILMIŞTIR]
YouTube

• "TugayBozkurt" is male

• Send private message

5

Saturday, December 12th 2015, 6:48pm

Toprak öncelikle sen bölümünde yönetici olduğun kategoriyi iyi incele. Arma 3 kategorisi altında istek&şikayet&öneri kategorisi yoksa bu kullanıcının sorunu değildir.
Bence gayet haklı ben bunu sana değil üstlerine dile getirdim. Minecraft'a verilen önemin 3/1i verilmiyor Arma Modlarına Nitrado'nun hizmet anlayışı bu olmamalı bu sert tavrınızı Nitrado kimliğiniz altında kullanmamanızı tavsiye ediyorum.

Nitrado Ukrayna ekibi bile benimle hiç alakası olmadıkları bir problemde gayet seviyeli hoşgörülü bir biçimde ilgilenmiş iken, senin bir üyenin serzenişine şekil yapman hoş değil.
Söylediklerinin doğru olduğunu sizde iyi biliyorsunuz. Bu konu kaldırılırsa gelir ben açarım. Gider bir de üstüne üstlük yardımcı oldukları yetmiyor bir de köstek oluyor diye diğer Nitrado Ülke hotellerinden yardım isterim.

Merhaba mirza ;

Konuda anlatmak istedigimi daha detayli anlatmissin bunun icin sana tesekkur ederim. İs nedeniyle telefondan baglandigim icin pek fazla yazi yazamiyorum. Yoksa sende biliyorsun söylenecek o kadar cok soz varki anlatamam.
Birdaki yorumda gorusmek uzere kendine iyi bak. ^^
Sadece Vatan

Mirza-

Beginner

• "Mirza-" is male

Date of registration: Jan 24th 2015

• Send private message

6

Saturday, December 12th 2015, 6:57pm

Teşekkürler, sanada merhaba.

Ben senin buradaki görüşlerini direkt üst birime ilettim Nitrado destekten fakat aynı tas, aynı hamam. Onlar anca gidip fb sayfasında cs'ye gelecek güncellemeleri paylaşıp + minecraft için etkinlik düzenlesinler.

Ben sözümü asla esirgemem arkasındayım da, biraz uykusuzluğun verdiği yorgunlukla yazım hatası yapmışım bir üst mesajımda okuyanın anlamasına engel değil anlatmak istediklerim. Zaten anlatılacak birşey yok onlar da iyi biliyor ben daha öncede söyledim NitradoTR ekibine, sizin personeliniz ancak başkasına ait scriptleri satar!

Yardım ettiği konuları bir atsın buraya bu arkadaş bir bakalım ne denli bir yardımı söz konusu olmuş üyelere. Mantıken tarif haricinde.
Ama NitradoTR ekibi işine geldiğinde minecraft için video çekerek yarcımı olur!

Birisi sert konuşacaksa bende sert konuşurum herkes rütbesini bilerek konuşsun burada biz olmasak, kendiside olmayacaktı. Kuralları hatırlatıp durmuşlar, biz de sana görevini hatırlatıyoruz. Kural hatırlatmanın yeri burasıysa, görev hatırlatmanın kide aynı yerdir.

Altis Anadolu RPG sunucumuz açılmıştır.
www.altisanadolu.org | fb.com/altisanadolu | ts.altisanadolu.org
[SUNUCUMUZ KAPATILMIŞTIR]
YouTube