You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

OutSide

Beginner

• "OutSide" is male

Date of registration: Jun 3rd 2016

Occupation: Developer

• Send private message

21

Friday, June 3rd 2016, 3:48pm

Tamam, tebrik ederim. guzel "Kodlar" yazmissin. Pardon copypaste. "Author" silmesen daha guzel olurdu :)

neyse tartismaya luzum yok, ben sevmedigim bir olayi anlatiyorum sana goruslerimdi sadece bunlar...

Eglenmene bak :)

Alıntı

https://board-tr.nitrado.net/index.php?p…&threadID=22254 - AltisLife | TanoaLife | StratisLife için Tıkla !

ToprakH

Trainee

• "ToprakH" is male
  • "ToprakH" started this thread

Date of registration: Jan 15th 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

22

Friday, June 3rd 2016, 3:51pm

Bu kadar kişiden olumsuz yorum almayıp authora takılman açıkçası garibime gitti. Bir haritayı aç bak derim emek var mı yok mu :)

Ne demek, bilgiye sahip olmayan kişilere gerekli konularda yardımcı olmak için kurulmuş bir forum burası, tebriğe gerek yok :)

-Karşıyaka-

OutSide

Beginner

• "OutSide" is male

Date of registration: Jun 3rd 2016

Occupation: Developer

• Send private message

23

Friday, June 3rd 2016, 4:19pm

Neden takildim sence Biliyor musun?

Saygi denen birsey pek kalmamis;

"Emeğe Saygı" mantiginiz yok.

Baskasinin yaptigini cok guzel alinti ile kendiniz yapmiscasina gosteriyorsunuz. Malesef yeni server sahipleride bunu bu sekilde anlamiyorlar, cunku bilmedikleri icin.

Nitrado Almanyada ; bak bakalim bu tarz sizin gibi emege saygisizlik yapanlar var mi :)

SealDrop Scripti - Nitrado icin yaptigini biliyorum...

Neyse kib.

Alıntı

https://board-tr.nitrado.net/index.php?p…&threadID=22254 - AltisLife | TanoaLife | StratisLife için Tıkla !

ToprakH

Trainee

• "ToprakH" is male
  • "ToprakH" started this thread

Date of registration: Jan 15th 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

24

Friday, June 3rd 2016, 4:21pm

Konu bulamayınca oraya buraya atlamaya çalışmalarındanızdan belli bu başlığa neden geldiğiniz :))

-Karşıyaka-

AenR

Beginner

Date of registration: Feb 11th 2017

• Send private message

25

Sunday, August 26th 2018, 7:53pm

bunu kendi bilgisayarıma nasıl kurup test edebilirim

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests

Rate this thread