Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

efeefeefe

Anfänger

• »efeefeefe« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. Dezember 2015

• Nachricht senden

1

Freitag, 18. Dezember 2015, 00:59

1.7.10 Direwolf20 oynayacak arkadaş arıyorum

Adım Efe, yaş 29, izmir, adsl
Skype kullanan, mikrofonu olan, hışırtılı mikrofonu olmayan (varsada yenisini temin edebilecek olan), Minecraft modlarından azda olsa anlayan, zerre anlamıyorsada en azından öğrenmeye istekli ve ilgili olan, okulu sınavı ödevi işi çişi olsada en azından oyuna günde 2-3 saat zaman ayırabilecek birilerini arıyorum.
Yaş önemli değil, gereksiz küfür kullanmayın ve bu vidyodaki gibi durumlar yaşatmayın yeter. Oyunda birşeye sinirlenirsiniz falan sövmek serbest. Ben de sövüyorum tabii. Onun haricinde gereksiz yere kullanılan küfürlerden rahatsız oluyorum. Ragequit konusunda da şimdiden anlaşalım evinde creeper patlar falan bu tarz durumlarda sorunu birlikte hallederiz, ölmek de oyunun bir parçası öyle minecraftı silip bilgisayarı pencereden atmaya gerek yok.
Bugüne kadar hep bilgisayarım üzerinden dedicated server kurup oynadım. İnternet yetmezde server kiralayım falan derseniz olabilir, o konuyu konuşuruz. Zaten 3-4 kişiyi geçmeyecek küçük bir grup oluşturmak istiyorum. Sunucu kiralamaya gerek olacağını sanmam. Lag olmaması için planlarım var. void, zenith, zero lenth mystcraft boyutlarına yerleşmek, ender io solarlarından yararlanmak, gereksiz büyüklükte tree farm yapmamak gibi planlar. Daha detaylı konuşuruz. Bilgisayarım bu iş için yeterlidir. i7 işlemci, 24gb ram vs kısacası hem server kurup hem kurduğum serverda oynamam bir sorun yaratmaz. Sadece adsl olmasından ötürü sorun yaşanabilir. Adsl diyincede aklınıza "google 5 dakikada açılıyor" adslsi gelmesin bir adsl bağlantısına göre netim iyi sayılır. Sadece Adsl olması kötü. "Bende fiber var, makinam da iyi, ben kurayım." falan derseniz o da kabulüm.

Thema bewerten