You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

king7898

Beginner

• "king7898" started this thread

Date of registration: Dec 25th 2015

• Send private message

1

Friday, December 25th 2015, 12:33pm

Polis Siren Işıkları Çalışmama Sorunu Lütfen Cevap Verin

benim serverımda polislerde hatchback sport'un siren ışıkları yoktu altisliferpg'den koordinatları buldum fn_copLight'a ekledim sonra fn_copsirenlight'a aracın kodunu ekledim fn_keyhandlar'ada aracın kodunu girdim bildiğim kadarıyla buralara girince çalışması lazım ama çalışmıyor shift+l yapınca farlar yanıyor çok baktım bu 3 dosyaya nerde hata var diye olmadığınıda düşünüyorum yoksa ekliyeceğim başka bir yermi var lütfen 3 gündür bununla uğraşıyorum :cursing: .

ToprakH

Trainee

• "ToprakH" is male

Date of registration: Jan 15th 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Thursday, February 4th 2016, 2:11am

Dediklerinize göre çalışması lazım bencede fakat bende denemedim. Deneyen varsa veya bilgisi olan varsa bizi de bilgilendirsin :)

-Karşıyaka-

Sadisen61

Trainee

• "Sadisen61" is male
  • "Sadisen61" has been banned

Date of registration: Aug 26th 2016

Occupation: Öğrenci

• Send private message

3

Friday, May 12th 2017, 3:32pm

OyunGunlukler8535 (Bugün, 3:13pm)
Merhaba Dostum Bu Hatanın Nedenlerinden Biri Eksik Yapmışsın Yapman Gereken Şeyler destirection.exs e geliyoruz yanlış yazmışda olabilirim oradan şu adımları yapıyoruz class OGG dosyasının Adı ne ise { name = "OGG dosyasının Adı ne ise"; sound[] = {"\sounds\OGG dosyasının Adı ne ise.ogg", 0.26, 1}; titles[] = {}; }; bu kodları oraya yapıştırıyoruz tam class CfgSounds un altına iyi oyunlar

Rate this thread