Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Sanjiyoung

unregistriert

1

Donnerstag, 7. Januar 2016, 17:10

Server Oyun listesinde gözükmüyor

Server Açtık ama Server Oyun listesinde gözükmüyor bide Ankara lokasyonunda olmasına ramen :cursing:

• »AlpYuksel« ist männlich

Registrierungsdatum: 11. August 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Freitag, 8. Januar 2016, 13:24

Merhaba Sanjiyoung,

Öncelikle Nitrado'yu Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Öncelikle Sunucunuzun Çalıştığından Emin Olunuz.
Sonrasında Sunucunuzun İsmini Arama Yerine Yazınız.
Eğer Serveriniz Gözüküyorsa Bir Sorun Yoktur.

Sanjiyoung

unregistriert

3

Mittwoch, 13. Januar 2016, 14:22

Server açık + başka host şirketlerinde yüklenen modlar yüklenmiyor server açılmıyor yüklenince + ping olmamasına rağmen servera lag girip sv otomatik reset atıyor başka bir host vermenizin imkanı varmıdır.

• Nachricht senden

4

Mittwoch, 13. Januar 2016, 14:58

"başka host şirketlerinde yüklenen modlar yüklenmiyor server açılmıyor yüklenince" Bunlar Hangi Eklentiler ?

" ping olmamasına rağmen servera lag girip sv otomatik reset atıyor" Sunucunuzda Reserved Slots Çalışıyor Olabilir Lütfen Kontrol Edin Açıksa, Kapatın Eğer Sorun Çözülmüyorsa Ticket Açmayı Deneyin.

"başka bir host vermenizin imkanı varmıdır." Başka Bir Host Öneremem.

Sanjiyoung

unregistriert

5

Mittwoch, 13. Januar 2016, 15:03

Şimdi başka host derken başka bir ip üzerinden başka bi sunucu açsak nitradodan yani başka pcye geçmek gibi bişi

Pointshop 2 Database kısmında sv kalıyo db yüklenmiyor

Reserved Slots dediğiniz nedir açıklayabilirmisiniz.

• Nachricht senden

6

Mittwoch, 13. Januar 2016, 16:20

"Pointshop 2 Database kısmında sv kalıyo db yüklenmiyor" DB Bağlantıları Yanlış Yapılmış Olabilir.

"Reserved Slots dediğiniz nedir açıklayabilirmisiniz." Reserved Slots, Sınıflar Veya Kişiler Sayılmayalarak Ayırılan Ayar. Eğer Bu Açık Kaldıysa Serveriniz Dolmaya Çok Yakınken Kişiler Aynı Anda Giriyor Sunucu Kapanıyor.

"Şimdi başka host derken başka bir ip üzerinden başka bi sunucu açsak nitradodan yani başka pcye geçmek gibi bişi" Lütfen Ticket Açmayı Deneyin

NitradoTurkiye.nitrado.net TS3 Adresimize Destek İçin Geliniz.

Sanjiyoung

unregistriert

7

Mittwoch, 13. Januar 2016, 17:26

Pointshop datebase bağlantılarını yanlış yapmamın imkanı yok çünki aynı serverı evde kurdum ve çalıştı ticket açamıyorum bu arada

• Nachricht senden

8

Mittwoch, 13. Januar 2016, 20:56

Pointshop datebase bağlantılarını yanlış yapmamın imkanı yok çünki aynı serverı evde kurdum ve çalıştı ticket açamıyorum bu arada
Lütfen Ticket Açmayı Deneyiniz.

Sanjiyoung

unregistriert

9

Mittwoch, 13. Januar 2016, 21:42

Ticket açamıyorum diyorum. Bu bölüm şuan kullanıma kapalıdır. diyor

Thema bewerten