You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Sanjiyoung

Unregistered

1

Thursday, January 7th 2016, 5:10pm

Server Oyun listesinde gözükmüyor

Server Açtık ama Server Oyun listesinde gözükmüyor bide Ankara lokasyonunda olmasına ramen :cursing:

• "AlpYuksel" is male

Date of registration: Aug 11th 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Friday, January 8th 2016, 1:24pm

Merhaba Sanjiyoung,

Öncelikle Nitrado'yu Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Öncelikle Sunucunuzun Çalıştığından Emin Olunuz.
Sonrasında Sunucunuzun İsmini Arama Yerine Yazınız.
Eğer Serveriniz Gözüküyorsa Bir Sorun Yoktur.

Sanjiyoung

Unregistered

3

Wednesday, January 13th 2016, 2:22pm

Server açık + başka host şirketlerinde yüklenen modlar yüklenmiyor server açılmıyor yüklenince + ping olmamasına rağmen servera lag girip sv otomatik reset atıyor başka bir host vermenizin imkanı varmıdır.

• "AlpYuksel" is male

• Send private message

4

Wednesday, January 13th 2016, 2:58pm

"başka host şirketlerinde yüklenen modlar yüklenmiyor server açılmıyor yüklenince" Bunlar Hangi Eklentiler ?

" ping olmamasına rağmen servera lag girip sv otomatik reset atıyor" Sunucunuzda Reserved Slots Çalışıyor Olabilir Lütfen Kontrol Edin Açıksa, Kapatın Eğer Sorun Çözülmüyorsa Ticket Açmayı Deneyin.

"başka bir host vermenizin imkanı varmıdır." Başka Bir Host Öneremem.

Sanjiyoung

Unregistered

5

Wednesday, January 13th 2016, 3:03pm

Şimdi başka host derken başka bir ip üzerinden başka bi sunucu açsak nitradodan yani başka pcye geçmek gibi bişi

Pointshop 2 Database kısmında sv kalıyo db yüklenmiyor

Reserved Slots dediğiniz nedir açıklayabilirmisiniz.

• "AlpYuksel" is male

• Send private message

6

Wednesday, January 13th 2016, 4:20pm

"Pointshop 2 Database kısmında sv kalıyo db yüklenmiyor" DB Bağlantıları Yanlış Yapılmış Olabilir.

"Reserved Slots dediğiniz nedir açıklayabilirmisiniz." Reserved Slots, Sınıflar Veya Kişiler Sayılmayalarak Ayırılan Ayar. Eğer Bu Açık Kaldıysa Serveriniz Dolmaya Çok Yakınken Kişiler Aynı Anda Giriyor Sunucu Kapanıyor.

"Şimdi başka host derken başka bir ip üzerinden başka bi sunucu açsak nitradodan yani başka pcye geçmek gibi bişi" Lütfen Ticket Açmayı Deneyin

NitradoTurkiye.nitrado.net TS3 Adresimize Destek İçin Geliniz.

Sanjiyoung

Unregistered

7

Wednesday, January 13th 2016, 5:26pm

Pointshop datebase bağlantılarını yanlış yapmamın imkanı yok çünki aynı serverı evde kurdum ve çalıştı ticket açamıyorum bu arada

• "AlpYuksel" is male

• Send private message

8

Wednesday, January 13th 2016, 8:56pm

Pointshop datebase bağlantılarını yanlış yapmamın imkanı yok çünki aynı serverı evde kurdum ve çalıştı ticket açamıyorum bu arada
Lütfen Ticket Açmayı Deneyiniz.

Sanjiyoung

Unregistered

9

Wednesday, January 13th 2016, 9:42pm

Ticket açamıyorum diyorum. Bu bölüm şuan kullanıma kapalıdır. diyor

Rate this thread