Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

AyKqT

Anfänger

• »AyKqT« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 8. Februar 2015

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 21. Januar 2016, 18:07

Bunun Mantığı nedir ?

Benim anlamadığım bunun mantığı nedir. Ben hazırda Arma 3 için server aldım. Ordan gerek maps gerekse diğer eklentileri yükleyebiliyorum. Peki bunu aldığımda Benim 10 Mbit internetimi kullanacak ise neresi hızlı ben zaten Dosyaları oyun server üzerinden aynı hızda atabiliyorum.

• »AlpYuksel« ist männlich

Registrierungsdatum: 11. August 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Montag, 1. Februar 2016, 14:13

Merhaba AyKqT,

Öncelikle Nitrado'yu Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

FastDL : Client ve Map gibi dosyaları Oyun Serverlarından indirmiyorsunuz, sadece Hızlı Download'dan
indirebiliyorsunuz. Hızlı Download'dan dosyalar indiğinde Oyun
Serverınız zorlanmıyor, daha kaliteli server a sahip oluyorsunuz.

FastDL Bu Yüzdendir. Yani Cliente Aktarım.

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

3

Montag, 1. Februar 2016, 14:37

Not: Ayrıca FastDL Arma 3 için degil CS:GO CS:S TF2 gibi oyunlar içindir.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Thema bewerten