Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

dorukyurdusen

Anfänger

• »dorukyurdusen« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 4. Oktober 2015

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 21. Januar 2016, 19:52

3. kez açıyorum biri cevaplasın artık

Kimse bakmadığı için konumu tekrar açıyorum

Ben bir rus serverine girdim yanlışlıkla ve orada dust2 loading screen'de alıcı bilgileri alınıyor falan yazarken o bizim hep gördüğümüz basit eğlence yazılan yerde adamların kuralları yazıyordu onu nasıl biz de yaparız?

ve ayrıca ben şimdi fastdl me map atıcam da bz2 olarak atsam problem çıkar mı?

Ve ben serverime market title's pluginini yükledim satın almayanlarda bile 1 tane title gözüküyodu ben de o title'ı noob diye değiştirdim sonra farkettim ki sadece adminlere özel olması gereken title'lar bile daha servere ilk kez girmiş kişilerde var.
Silmeden nasıl düzeltebilirim

Ve yeni market eklentileri geldi jetpack falan onları nerden indirebilirim

Ve markette gelen 5 krediyi nasıl 20 falan yapabilirim

Ben bir skin buldum içinde elleri de var ve eli için ayrı bi dosya var onu nasıl markete koyucam elleriyle beraber
yani ct deki eldiveni değil onun eli gözükecek

Togito

Schüler

• »Togito« ist männlich
  • »Togito« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 19. Januar 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Samstag, 23. Januar 2016, 20:26

Bu konuyu cevaplamıştım eski konuna bakarmısın yeni açmak yerine onun altına mesaj yazarak moderatörlerin görmesini sağla

Thema bewerten