You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "dorukyurdusen" started this thread

Date of registration: Oct 4th 2015

• Send private message

1

Thursday, January 21st 2016, 7:52pm

3. kez açıyorum biri cevaplasın artık

Kimse bakmadığı için konumu tekrar açıyorum

Ben bir rus serverine girdim yanlışlıkla ve orada dust2 loading screen'de alıcı bilgileri alınıyor falan yazarken o bizim hep gördüğümüz basit eğlence yazılan yerde adamların kuralları yazıyordu onu nasıl biz de yaparız?

ve ayrıca ben şimdi fastdl me map atıcam da bz2 olarak atsam problem çıkar mı?

Ve ben serverime market title's pluginini yükledim satın almayanlarda bile 1 tane title gözüküyodu ben de o title'ı noob diye değiştirdim sonra farkettim ki sadece adminlere özel olması gereken title'lar bile daha servere ilk kez girmiş kişilerde var.
Silmeden nasıl düzeltebilirim

Ve yeni market eklentileri geldi jetpack falan onları nerden indirebilirim

Ve markette gelen 5 krediyi nasıl 20 falan yapabilirim

Ben bir skin buldum içinde elleri de var ve eli için ayrı bi dosya var onu nasıl markete koyucam elleriyle beraber
yani ct deki eldiveni değil onun eli gözükecek

Togito

Trainee

• "Togito" is male
  • "Togito" has been banned

Date of registration: Jan 19th 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Saturday, January 23rd 2016, 8:26pm

Bu konuyu cevaplamıştım eski konuna bakarmısın yeni açmak yerine onun altına mesaj yazarak moderatörlerin görmesini sağla

Rate this thread