Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

SezginN

Anfänger

• »SezginN« ist männlich
  • »SezginN« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 28. September 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 27. Januar 2016, 04:06

[Script] Gelişmiş Admin Menü [%100 Türkçe]

Herkese merhaba anlatım,resimler,türkçeye çeviri,test etme falan filan derken 2 saat süren gelişmiş admin menü nasıl yapılır scriptini sitemizde www.armakolik.com 'da gösterdim evet altislife rpg'de paylaşılmıştı ama ben çok detaylı bir şekilde anlattım hiç bir şey bilmeyenlerin bile yapabiliceğini düşünüyorum umarım işinize yarar ^^

LİNK : [SCRİPT] GELİŞMİŞ ADMİN MENÜ
TÜRKİYENİN İLK ARMA 3 DESTEK PLATFORMU
HER TÜRLÜ YARDIM ALIP SCRİPT,TEXTURE BULABİLİCEĞİNİZ SİTE
www.armakolik.com

WhiteAura

Anfänger

Registrierungsdatum: 10. Juni 2015

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 27. Januar 2016, 04:39

Dosdum Ben mesela

Admin 1-2-3 seviyelerini de tutmak istiyorum.Bu admin menüyü herkeze vermek istemiyorum.Altis Life Standart Admin Menude Kullanmak İstiyorum.Aynı anda kullanabilir miyim ?

SezginN

Anfänger

• »SezginN« ist männlich

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 27. Januar 2016, 14:44

o seviyelerde tutmak istiyorsan sitede aşağıda verdiğim indirme linkindeki tüm dosyaları açıp admin seviyesi 5 olanları 3 yapıcaksın ama böle bir şey yapmaya gerek yok çünkü sen zaten herkese vermiceksin kendine 5. seviye verirsin o menüdeki her şeyi kullanabilirsin başkasına 3. seviye verirsin o adam mesela o menüdeki 3-4 komutu kullanamazlar bunları ayarlamak için yine o dosyaları açıp içinde yazan admin level komutunun karşısındaki rakamları değiştircen ve ayrıca bu menü zaten standart admin menünün geliştirilmişidir.
TÜRKİYENİN İLK ARMA 3 DESTEK PLATFORMU
HER TÜRLÜ YARDIM ALIP SCRİPT,TEXTURE BULABİLİCEĞİNİZ SİTE
www.armakolik.com

Aigisthose

Anfänger

• »Aigisthose« ist männlich

Registrierungsdatum: 9. Januar 2016

• Nachricht senden

4

Donnerstag, 28. Januar 2016, 00:56

o seviyelerde tutmak istiyorsan sitede aşağıda verdiğim indirme linkindeki tüm dosyaları açıp admin seviyesi 5 olanları 3 yapıcaksın ama böle bir şey yapmaya gerek yok çünkü sen zaten herkese vermiceksin kendine 5. seviye verirsin o menüdeki her şeyi kullanabilirsin başkasına 3. seviye verirsin o adam mesela o menüdeki 3-4 komutu kullanamazlar bunları ayarlamak için yine o dosyaları açıp içinde yazan admin level komutunun karşısındaki rakamları değiştircen ve ayrıca bu menü zaten standart admin menünün geliştirilmişidir.
Sağ altta bir bar oluyor onu nasıl değiştirebiliriz.
[TR]LostLAND | Wasteland | STRATIS | $5000
Server Adresi : 185.82.223.74

https://discord.gg/txqVKaQ https://www.facebook.com/groups/101885500567608

SezginN

Anfänger

• »SezginN« ist männlich

• Nachricht senden

5

Donnerstag, 28. Januar 2016, 16:09