Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

BeratcanRG

Anfänger

• »BeratcanRG« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 5. Oktober 2015

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 27. Januar 2016, 13:19

BungeeCord Hakkında Sorularım Lutfen Cevaplayın :(

1.Sorum -> BungeeCorddaki Sunuculara essentials.joinfullserver Permissions Verince Sunucuların Slotları Ve Ramları Paylaştırılıyormuş Sunucular Arasında Bu Doğrumudur Arkadaşım Öyle Söyledi.

2.Sorum -> Hub Olduk Fakat Bot Atarak Çökertiyorlar! Authme Bot Koruması , StopProxy , AdressLimit , AntiJoinBot Denedim Ama Hala Çöküyor Sunucu. AntiJoinBot Bir Ayarı Daha Var Forumunuzda Bulunan Onuda Yaptım. Hicbirisi Ise Yaramiyor Bi anda 500 Kisi Giriyor Ve cokuyor Sunucu.

3.Sorum -> BungeeCord Config.yml Den Connection_Throotled -1 Olmasına Rağmen Hala Connection Throotled Diyor Sunuculara Geçerken 2DK Bekleyince Girebiliyoruz.

Yardım Edin Lütfen :(

BeratcanRG

Anfänger

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 27. Januar 2016, 22:56

Arkadaslar Lutfen Yardım Edin :(

smt287

Profi

• »smt287« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. April 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 27. Januar 2016, 23:07

1. Böyle birşey olması mantıken imkansız olması gerekiyor.
2. Çakma lobi olması şart, eğer varsa tüm işlemleri tekrar deneyin.
3. Bunu bilmiyorum.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

BeratcanRG

Anfänger

• Nachricht senden

4

Donnerstag, 28. Januar 2016, 08:34

1.Sorum 》Oluyor Galiba Şu Şekilde Söyleyim Mesela Faction Sunucu 70 Kisilik Lobi 4Kisilik Bu Perm Verince Faction 60 Kisilik Lobi 14Kisilik Oluyormuş

2.Sorum 》 ÇakmaLobiyide Denedim Bu Seferde ÇakmaLobi Çöküyor Girişleri Kapatıyorlar Sunucuya.

3.Sorum 》Şu Şekilde Aciklayim Size Lobi Sunucumun BungeeCord Configinde connection throotled -1 Olmasina ragmen Baska Sunuculara Geciste Sorun Yasiyoruz Connection Throotled Diyor Ve Girmiyor 2Dk Sonra Giriyor Sunucuya.

smt287

Profi

• »smt287« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. April 2014

• Nachricht senden

5

Donnerstag, 28. Januar 2016, 10:01

Çakma lobi kurmanız zaten diğer sunuculara saldırı yapılmaması içindir. Hem çakma lobi çökmesi en ideal fikirdir. Diğer sunucuların çökmesinden iyidir.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

• »AhmetHakan« ist männlich

Registrierungsdatum: 22. Juni 2015

• Nachricht senden

6

Donnerstag, 28. Januar 2016, 18:04

Çakma lobide "essentials.joinfullserver" permini vermeyin.
Çakma lobinizi 6 kişilik yaparsanız bir sorun olmaz.

Thema bewerten