You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

By_GuaRD

Beginner

• "By_GuaRD" started this thread

Date of registration: Jan 28th 2016

• Send private message

1

Thursday, January 28th 2016, 1:05am

Script yarın lazım

Scriptbazı eksik Scriptler var yardım edein lütfen Ts adresi:gokturkler.ts3sepeti.com Yardım Ederseniz sevinirim

Perfect

Yardım Sever

• "Perfect" is male

Date of registration: Nov 21st 2012

• Send private message

2

Monday, February 1st 2016, 2:25pm

Anlaşılan Script konusunda çok bilgili kişiler yok.
Sabret, Herşey Çok Güzel Olacak!!! ( Kaynakça ; Tanrı )

Forum da En çok Kızdığım şey, insanların önlerindeki yazıları okumamalarıdır!

Güncelleme 18.01.2018: Gerçekten insanlar bu kadar asalak olmak zorunda mı?

xNEHAR

Beginner

Date of registration: Jan 10th 2016

• Send private message

3

Monday, February 1st 2016, 3:15pm

ne gibi scrip lazım

Metehann

Beginner

• "Metehann" is male

Date of registration: Jun 24th 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

4

Tuesday, February 2nd 2016, 1:40am

Aslında bilgiden ziyade bizim insanımızda araştırma durumu söz konusu değil.Bir sürü yabancı forumlar mevcut.Farzetki bu işe yeni başladın.2 adet türkçe web sitesi mevcut buraya girerek scriptler hakkında bilgi sahibi olabilirsin.Sadece bir konuyu bularak kopyala + yapıştır yaparak ileriki seviyeye ulaşamazsın.

ToprakH

Trainee

• "ToprakH" is male

Date of registration: Jan 15th 2015

• Send private message

5

Tuesday, February 2nd 2016, 1:50am

Aslında bilgiden ziyade bizim insanımızda araştırma durumu söz konusu değil.Bir sürü yabancı forumlar mevcut.Farzetki bu işe yeni başladın.2 adet türkçe web sitesi mevcut buraya girerek scriptler hakkında bilgi sahibi olabilirsin.Sadece bir konuyu bularak kopyala + yapıştır yaparak ileriki seviyeye ulaşamazsın.
Kesinlikle doğru.

-Karşıyaka-

SezginN

Beginner

• "SezginN" is male

Date of registration: Sep 28th 2015

• Send private message

6

Tuesday, February 2nd 2016, 10:32am

aynen öyle ve bazen bu forumda konu açıp sordukları scriptler bir önceki sayfada cevapları oluyor buna şahit oldum lütfen konu açmadan önce şu 27 sayfaya bakın yoksa cevabınız konu açın.
TÜRKİYENİN İLK ARMA 3 DESTEK PLATFORMU
HER TÜRLÜ YARDIM ALIP SCRİPT,TEXTURE BULABİLİCEĞİNİZ SİTE
www.armakolik.com

Rate this thread