Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

cancan07

Anfänger

• »cancan07« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 10. November 2013

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 29. Januar 2014, 17:37

Server Çökmesine Artık Kesin Bir Çözüm Arıyorum.

Serverimde pluginler, mapler tamamen yenilenmesine rağmen (lag sıkıntısı bile yok) çökmeler oluyor. Lütfen bana acil kesin çözüm söylerseniz çok iyi olur. Bu şekilde yeterince oyuncu kaybettim ve ben sıkılmaya başladım bu durumdan. Hata loglarını düzelt diyecekseniz emin olun hata loglar tertemiz.
Dediğim gibi lag konusunda bir sıkıntım yok server bildiğin akıyor ama her 30 dk da bir server çökerse ben bu işi yürütemem.
Bana lütfen kesin bir çözüm sunarsanız çok iyi olur. Destekte olanlara paneli verebilirim bir göz atsınlar.

uemit

Schüler

• »uemit« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: RoboCop

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 29. Januar 2014, 19:35

Merhabalar..

"essentials.joinfullserver" gibi pluginleri kullaniyorsun sonra ve permler de atiyorum 4 kisilik serveri 6 yapmaya calisiyorsun ... tabiki server de crash olur ..

bizim serverlar da böyle hileyi ve yanlis ayarlari tarayip buluyor. onun icin hic kullanma.

Ha, böyle pluginleri sildin ve yinede crash oluyor ise. o zaman hemen server crash'in den sonra panele gir ve Server Konsol > Server Restart Log > en altta git ve son loglari buradan yada ticketten payalsmalsin. Tam olarak hangi hata ve ya hangi world, oyunucu hatali göreceksin.Yani biz sana gösteriririz.

bekliyorum ...

cancan07

Anfänger

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 29. Januar 2014, 20:31

Merhabalar..

"essentials.joinfullserver" gibi pluginleri kullaniyorsun sonra ve permler de atiyorum 4 kisilik serveri 6 yapmaya calisiyorsun ... tabiki server de crash olur ..

bizim serverlar da böyle hileyi ve yanlis ayarlari tarayip buluyor. onun icin hic kullanma.

Ha, böyle pluginleri sildin ve yinede crash oluyor ise. o zaman hemen server crash'in den sonra panele gir ve Server Konsol > Server Restart Log > en altta git ve son loglari buradan yada ticketten payalsmalsin. Tam olarak hangi hata ve ya hangi world, oyunucu hatali göreceksin.Yani biz sana gösteriririz.

bekliyorum ...

Sun Jan 26 15:02:37 CET 2014 Server restart via Restart-file or Webinterface requested
Sun Jan 26 16:10:26 CET 2014 Server restart via Restart-file or Webinterface requested
Sun Jan 26 16:18:17 CET 2014 Server restart via Restart-file or Webinterface requested
Sun Jan 26 16:45:39 CET 2014 Server restart via Restart-file or Webinterface requested
Sun Jan 26 16:51:04 CET 2014 Server restart via Restart-file or Webinterface requested
Sun Jan 26 17:00:31 CET 2014 Server restart via Restart-file or Webinterface requested
Sun Jan 26 17:05:07 CET 2014 Server restart via Restart-file or Webinterface requested
Mon Jan 27 05:43:07 CET 2014 Server restart via Restart-file or Webinterface requested
Wed Jan 29 05:43:04 CET 2014 Server restart via Restart-file or Webinterface requested
Wed Jan 29 16:42:20 CET 2014 Server restart via Restart-file or Webinterface requested

essentials.joinfullserver pluginin yüklü olduğunu bile bilmiyordum. Bu panel birkaç gün önce tanıdığımda da vardı ve server 50 kişilikken 200 kişi falan yapmıştı yani ben nasıl yapıldığını bile bilmiyorum. Eğer sadece onda sorun olur derseniz silelim. Eğer mümkünse panelime bir bakıp oradan hatayı kolayca bulup çözseniz olabilir mi ?

cancan07

Anfänger

• Nachricht senden

4

Mittwoch, 29. Januar 2014, 20:35

Satır 45225: 2014-01-29 19:31:40 [SEVERE] This crash report has been saved to: /games/ni222262_1/ftproot/minecraftbukkit/./crash-reports/crash-2014-01-29_19.31.40-server.txt

Buda server.log dan ve sw yine çöktü :(

cancan07

Anfänger

• Nachricht senden

5

Mittwoch, 29. Januar 2014, 22:02

Artık reload atmayla bile sw gidiyor. Acil ilgilenseniz ?

• »Aybarsius« ist männlich

Registrierungsdatum: 8. Juni 2013

Beruf: Ogrenciyiz :)

• Nachricht senden

6

Donnerstag, 30. Januar 2014, 03:25

yöneticimiz ticket atabilirsiniz diye söylemiş. Ticketta yazmanız daha iyi cevap almanıza yarayabilir.
Cam kırıkları gibidir bazen sözler, ağzına dolanır insanın.Sussan acıtır, konuşsan kanatir.
Bir tıklayıp dinle ! Dokunaklı bir müzik
Kiss shite agenai ?

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Aybarsius« (30. Januar 2014, 16:52) aus folgendem Grund: Noktalama duzeltme.

cancan07

Anfänger

• Nachricht senden

7

Donnerstag, 30. Januar 2014, 16:11

yöneticimiz ticket atabilirsiniz diye söylemiş. Ticketta yazmanız daha iyi cevap almanıza yarayabilir.
Merhabalar,

Öncelikle bizim hizmetimizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
ilk önce hatirlatayim buraya cevap yazarsan sadece yanitla!

serverin bir an cökme yasarsa, hemen panele girip ve server loglarina bakmalisin niye oldu ..
tecrübemiz bunu gösteriyor.. bazi oyunculari bug li .. ve map versyona baglanamiyor.. o zaman herkesi serverdan atiyor..
ama bu konu hakkinda, minecraftci arkadaslari forumdan sorarsan daha iyi olur.

www.board-tr.nitrado.net

Bilip bilmeden ortaya karışma istersen.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Aybarsius« (30. Januar 2014, 16:55) aus folgendem Grund: Gorunum duzeltme

• »Aybarsius« ist männlich

Registrierungsdatum: 8. Juni 2013

Beruf: Ogrenciyiz :)

• Nachricht senden

8

Donnerstag, 30. Januar 2014, 16:59

ticketdan size yardımcı olunmuş . ChunkFix vesayreniz yapılmış Sorununuz çözulmuş. O zaman konu kilit.

Ayrıca hatırlatırım ki buradaki tum yetkililer size yardımcı olmak için burada. Size bir iyilik yapıyoruz sizin cevap verme şekliniz cidden can yakıcı Lutfen biraz terbiye.
Cam kırıkları gibidir bazen sözler, ağzına dolanır insanın.Sussan acıtır, konuşsan kanatir.
Bir tıklayıp dinle ! Dokunaklı bir müzik
Kiss shite agenai ?

Thema bewerten