Sie sind nicht angemeldet.

[YARDIM] Bot meselesi.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Mesyy

Fortgeschrittener

• »Mesyy« ist männlich
  • »Mesyy« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2014

• Nachricht senden

1

Freitag, 12. Februar 2016, 22:15

Bot meselesi.

Servere bot attıyorlar ve bende çakma lobi yapmaya kadar veridim fakat ben şuanki serverimin ip'sini çakma lobi ile değiştirmek istemiyorum bunu nasıl yapabilirim.
Ayyildizpvp.nitrado.net
Ne Bekliyorsun Haydi Sende Hemen Gel.

smt287

Profi

• »smt287« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. April 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Freitag, 12. Februar 2016, 23:39

Ayyildizpvp.nitrado.net'i lobi ipsi yapma istiyorsanız. Şuanki Ayyildizpvp.nitrado.net sucusundaki alan adı kısmını değiştirin. Lobi alan adına Ayyildizpvp.nitrado.net yazin. Kısa sürede aktif olur.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

zeropro

Fortgeschrittener

• »zeropro« ist männlich

Registrierungsdatum: 4. Januar 2015

Beruf: elektronik

• Nachricht senden

3

Samstag, 13. Februar 2016, 01:11

eger sadece cakma lobı yapacaksanız ıp değişmenıze gerek yok,pvp sunucunuza kuracakısnız bungecordu ve cakma lobının ıp si cokda onemlı degıl.oyuncular yıne eskı ipden gırecek fakat bungecord ılk girişi çakmaya yonlendırecek.ordan pvp ye atıcak sızı çakma lobıde kı skript
İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak...

Mesyy

Fortgeschrittener

• »Mesyy« ist männlich
  • »Mesyy« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2014

• Nachricht senden

4

Samstag, 13. Februar 2016, 14:03

zeropro abi dediğin gibi şöyle demi anladım ama senin dediğin bu demi istediğim bu ; şimdi ayyildizpvp.nitrado.net sunucusuna bağlanıcaz ve direk çakma lobiye yönlendirecek çakma lobinin hiç domain'ini ellemicem sayılı ip olarak kalsın sıkntı olmaz demi?

yani direk ayyildizpvp.nitrado.net (pvp sunucusuna girince) çakma lobiye yönlendirecek
Ayyildizpvp.nitrado.net
Ne Bekliyorsun Haydi Sende Hemen Gel.

zeropro

Fortgeschrittener

• »zeropro« ist männlich

Registrierungsdatum: 4. Januar 2015

Beruf: elektronik

• Nachricht senden

5

Sonntag, 14. Februar 2016, 01:19

zeropro abi dediğin gibi şöyle demi anladım ama senin dediğin bu demi istediğim bu ; şimdi ayyildizpvp.nitrado.net sunucusuna bağlanıcaz ve direk çakma lobiye yönlendirecek çakma lobinin hiç domain'ini ellemicem sayılı ip olarak kalsın sıkntı olmaz demi?

yani direk ayyildizpvp.nitrado.net (pvp sunucusuna girince) çakma lobiye yönlendirecek

aynen öyle
İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak...

Thema bewerten