You are not logged in.

[YARDIM] Bot meselesi.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Mesyy

Intermediate

• "Mesyy" is male
  • "Mesyy" started this thread

Date of registration: Dec 17th 2014

• Send private message

1

Friday, February 12th 2016, 10:15pm

Bot meselesi.

Servere bot attıyorlar ve bende çakma lobi yapmaya kadar veridim fakat ben şuanki serverimin ip'sini çakma lobi ile değiştirmek istemiyorum bunu nasıl yapabilirim.
Ayyildizpvp.nitrado.net
Ne Bekliyorsun Haydi Sende Hemen Gel.

smt287

Professional

• "smt287" is male

Date of registration: Apr 13th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Friday, February 12th 2016, 11:39pm

Ayyildizpvp.nitrado.net'i lobi ipsi yapma istiyorsanız. Şuanki Ayyildizpvp.nitrado.net sucusundaki alan adı kısmını değiştirin. Lobi alan adına Ayyildizpvp.nitrado.net yazin. Kısa sürede aktif olur.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

zeropro

Intermediate

• "zeropro" is male

Date of registration: Jan 4th 2015

Occupation: elektronik

• Send private message

3

Saturday, February 13th 2016, 1:11am

eger sadece cakma lobı yapacaksanız ıp değişmenıze gerek yok,pvp sunucunuza kuracakısnız bungecordu ve cakma lobının ıp si cokda onemlı degıl.oyuncular yıne eskı ipden gırecek fakat bungecord ılk girişi çakmaya yonlendırecek.ordan pvp ye atıcak sızı çakma lobıde kı skript
İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak...

Mesyy

Intermediate

• "Mesyy" is male
  • "Mesyy" started this thread

Date of registration: Dec 17th 2014

• Send private message

4

Saturday, February 13th 2016, 2:03pm

zeropro abi dediğin gibi şöyle demi anladım ama senin dediğin bu demi istediğim bu ; şimdi ayyildizpvp.nitrado.net sunucusuna bağlanıcaz ve direk çakma lobiye yönlendirecek çakma lobinin hiç domain'ini ellemicem sayılı ip olarak kalsın sıkntı olmaz demi?

yani direk ayyildizpvp.nitrado.net (pvp sunucusuna girince) çakma lobiye yönlendirecek
Ayyildizpvp.nitrado.net
Ne Bekliyorsun Haydi Sende Hemen Gel.

zeropro

Intermediate

• "zeropro" is male

Date of registration: Jan 4th 2015

Occupation: elektronik

• Send private message

5

Sunday, February 14th 2016, 1:19am

zeropro abi dediğin gibi şöyle demi anladım ama senin dediğin bu demi istediğim bu ; şimdi ayyildizpvp.nitrado.net sunucusuna bağlanıcaz ve direk çakma lobiye yönlendirecek çakma lobinin hiç domain'ini ellemicem sayılı ip olarak kalsın sıkntı olmaz demi?

yani direk ayyildizpvp.nitrado.net (pvp sunucusuna girince) çakma lobiye yönlendirecek

aynen öyle
İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak...

Rate this thread