Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "caandalek"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, February 23rd 2016, 6:49pm

Vds Sunucum Var Ama Poryunu Mc'ye Bağlayamiyorum

Arkadaşlar İyi Günler benim vds uzak masaüstü bağlantılı bir sunucum var batıhost değil kendimin ama bir sıkıntı var.!

Arkadaşlar Genelde İP yerine kendi ipnizi veya localhost yazarsınız ama ben yazınca okumuyor yani minecrafttan giremiyorum buna bi yardım edermisiniz

Paris üzerine kayıtlı sunucu bu sorun ts3 serveri açıncada oluyor.

smt287

Profesyonel

• "smt287" bir erkek

Meslek: Öğrenci

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, February 23rd 2016, 7:16pm

Bunu kendi pcnizde yaparsanız olmaz. Ancak sanal sunucudan minecrafta girip ipye localhost yazarsanız girebilirsiniz. VDS'nin ipsini öğrenmek için aldıgınız yere ticket atın.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

• Konuyu başlatan "caandalek"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, February 23rd 2016, 7:17pm

Bunu kendi pcnizde yaparsanız olmaz. Ancak sanal sunucudan minecrafta girip ipye localhost yazarsanız girebilirsiniz. VDS'nin ipsini öğrenmek için aldıgınız yere ticket atın.
ipsi zaten bende var onuda yazıyorum olmuyo bu konuyla ilgili bilgiye sahip iseniz skypeden destek verirmisiniz skype : alperenesmer
(Flash Amblemi Var) "@smt287"

smt287

Profesyonel

• "smt287" bir erkek

Meslek: Öğrenci

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, February 23rd 2016, 7:22pm

Skype kullanmıyorum kusura bakmayın, bilen bir arkadaş varsa yardım edecektir.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

Bu konuyu değerlendir