Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

invader08

Anfänger

• »invader08« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 24. Februar 2016

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 24. Februar 2016, 19:24

Server Aldım Fakat Server Çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar Ekonomik Oyun Server Paketi aldım fakat server online olmuyor. Panelden serveri başlat dediğimde yeniden başlat diyor bir 15dk sonra Server Durduruldu uyarısı veriyor. Oyunu silip tekrar yüklemeyi denedim bu seferde serveri başlatıyor fakat FS-Panele giriş yapmıyor ve yine 15 dk sonra server durduruldu uyarısı veriyor. Bugün itibari ile saat 13.27 de aldım serveri saat 19.23 oldu hala server kapalı ticketlar attım falan ilgilenen olmadı, 60 saniyede server açılıyor diye reklamlarınız var bu nedir 6 saat oldu ?. Sadece bir cevap geldi o arkadaşta serveri yeniden başlatmış yine aynı şey oluyor. Kısacası ben satın aldığım hizmetten faydalanamıyorum.

• »AlpYuksel« ist männlich

Registrierungsdatum: 11. August 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 24. Februar 2016, 20:28

Merhaba invader08,

Öncelikle Nitrado'yu Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Ticket Açtığınız İçin Ticketinizi Takip Etmelisiniz. Zaten Buradan da Tickete Yönlendirilecektiniz.

invader08

Anfänger

• »invader08« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 24. Februar 2016

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 24. Februar 2016, 21:49

İyide arkadaşım benim sorumlu olduğum insanlar var benimde acelem var bekliyorlar bu oyunu oynayabilmek için. Bir an önce ilgilenilmeli bugün saat 1 den beri burda 4-5 kişiyi bekletiyorsunuz biraz daha ciddiyet biz bu hizmeti bedava almıyoruz para veriyoruz hayır bu sorun kısa zamanda çözülmeyecekse ben paramı talep edeceğim kullanamadığım şeyin parasını ödemek istemiyorum başka bir server kiralama hizmetinden satın alacağım en sonunda beklemek istemiyorum.

Perfect

Yardım Sever

• »Perfect« ist männlich

Registrierungsdatum: 21. November 2012

• Nachricht senden

4

Freitag, 26. Februar 2016, 19:08

Destek-Ticket size bu konuda yardımcı olacaktır. Onların işine bizim burdan müdahale tmemizde mümkün değil. Biz burda sadece problemleri ayarlar pluginler sorunlar olanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Teknik konulara bir şey demeye yorumlamaya yetkimiz yok maalesef ki.

Bu sebeple siz Destek-Ticket ile görüşeceksiniz. Zaten onlar problem Nitrado kaynaklı olup olmadığını çözer ve sürenizi kaldığı yerden ayarlar. Yani serverınızın süre kaybı olmaz.
Sabret, Herşey Çok Güzel Olacak!!! ( Kaynakça ; Tanrı )

Forum da En çok Kızdığım şey, insanların önlerindeki yazıları okumamalarıdır!

Güncelleme 18.01.2018: Gerçekten insanlar bu kadar asalak olmak zorunda mı?

Thema bewerten