You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Domuzadam

Beginner

• "Domuzadam" started this thread

Date of registration: Feb 25th 2016

• Send private message

1

Thursday, February 25th 2016, 1:10am

Server Restart Geri Sayım

Konuyu yanlış yerde açtıysam affola ancak bir türlü çözemediğim bir konum var ve forumdan da pek açıklayıcı bir bilgi bulamadım. Nitrado paneli üzerinden zamanlayıcı restart kullandığımda yalnızca 3 saniye önceden restart edileceğini söylüyor. Bir çok server bunu en az 1 dakika önce duyuruyor. Bu geri sayım olayını nasıl yapabilir ? Sunucu spigot 1.8 ve script flan anlamam ben :D

smt287

Professional

• "smt287" is male

Date of registration: Apr 13th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Thursday, February 25th 2016, 3:40pm

Bazı sunucularda özel kodlama plugin veya skript ile yapıyor olabilirler. Ben bildigim kadarıyla Nitrado'daki Zamanlı Restart'ta komut olmuyor veya kaç saniye önce duyuru yapacagı ayarlanmıyor.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

Domuzadam

Beginner

• "Domuzadam" started this thread

Date of registration: Feb 25th 2016

• Send private message

3

Friday, February 26th 2016, 4:21am

Teşekkürler bu tarz skript veya plugin önerebilecek varsa çok sevinirim. Tabi sckript flan anlamam ben ama bakarız artık :D