You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

vatoz419

Beginner

• "vatoz419" started this thread

Date of registration: Feb 28th 2016

• Send private message

1

Sunday, February 28th 2016, 7:29pm

Rust Server Yardim

Rust server satın almayı düşünüyorum 10 slot (25 kişi) .
Benim sorularım lacak bunları yanıtlarsanız sevinirim?

1. Serverı satın aldığım zaman server bana kurulu haldemi gelecek ? (İçine Level ekletisi kurulması lazım).
2. Server, Rust oyun ekranında gözükecekmi ?
3. Server İsmini ve açıklamasını ben ayarlıyabilecekmiyim?
4. Server satın aldıktan sonra oyun ayarlarıyla oynayabilecek miyim ? (Orman ayarı, hayvan ayarı, air drop gönderme, helikopter gönderme filan)

• "yarbaycan1999" is male

Date of registration: Feb 13th 2016

• Send private message

2

Sunday, February 28th 2016, 8:12pm

Rust Server Yardim

1) Sorunun Cevabı : evet 2) Sorunun Cevabı : Serverin Topluk sunucusunda görükecek sw modlu yaprsan eklentide görükür modlu yapman için başka şeylerde yapamn lazım onu forumda bulursun 3) Sorunun Cevabı : server ismini ayarlardan degiştirebilirsin sw Resmini veya açıklamasını Admin tools larından yapıcak sın indirp 4) sorunun Cevabı : Admin Oldugun zaman istedigni yaprsın admin olman içinde Dedigim Admin Tools larından Mesala Rusty indirmen lazım ordan bi kodla admin olabilirsin kodu sana sölim hemen : ''ownerid STEAMID admin'' böyle Steam ıd bilmen lazım ör 748485611788184 gibi Bi sıkıntın olursa yardım ederim sana

Date of registration: Sep 6th 2014

• Send private message

3

Sunday, February 28th 2016, 8:30pm

Merhaba,

Sunucunuz size vanilla olarak sıfır çalışır halde teslim edilir diğer her türlü düzenlemeyi kendiniz yapmanız gerekir.

Rate this thread