Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Clasicco

Anfänger

• »Clasicco« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 4. Februar 2014

• Nachricht senden

1

Dienstag, 4. Februar 2014, 13:16

Serverim 1.3.0 ,

1.6.2 yapmak istiyyorum :cursing: ve server girişte /register falan hiç bir şey yapamıyorum yardım

onrbln

Emekli

• »onrbln« ist männlich

Registrierungsdatum: 18. September 2013

• Nachricht senden

2

Dienstag, 4. Februar 2014, 13:31

Öncelikle panelden server sürümünüzü 1.6.2 versiyonunu seçerek yüklemelisiniz. Daha sonra yüklendiğinde gerekli pluginleri yükleyiniz. Dediğiniz /register için ise AuthMe pluginini yükleyiniz.
Konu açmadan önce bu kısmı inceleyiniz. Sorununuz için çözüm yoksa konu açabilirsiniz.

Bazen gözlerin kapalıyken daha çok şey görürsün. -The Saw (Testere)

onrbln

Emekli

• »onrbln« ist männlich

Registrierungsdatum: 18. September 2013

• Nachricht senden

3

Dienstag, 4. Februar 2014, 13:40

Videolu Anlatım Burada : Tıklayınız
Konu açmadan önce bu kısmı inceleyiniz. Sorununuz için çözüm yoksa konu açabilirsiniz.

Bazen gözlerin kapalıyken daha çok şey görürsün. -The Saw (Testere)

Rainman

Emekli

• »Rainman« ist männlich

Registrierungsdatum: 15. November 2013

Beruf: Aşçı

• Nachricht senden

4

Dienstag, 4. Februar 2014, 14:05

Merhabalar,Sunucu paneline gir ve sol taraftan "Update" kısmına tıkla. Önüne aşağıda ki gibi bir sayfa açılacak. Seçeneklerden istediğin versiyonu seç ve update de. Sunucun kapalı halde olsun kurulurken.

Plugin yüklemek için ;
Update'in hemen altında ki "Plugins"e bas ve açılan pencereden "Mevcut Plugins" sekmesine tıkla. ınstalliren dersen plugini indirir, aktif olur. İstediğin pluginlerin bazılarını buradan bulabilirsin.. Bazı pluginler ve işlevleri;
AuthMe ---> Kayıt Plugini
ChestShop ---> Chest market plugini
WorldGuard ---> Arsa koruma plugini
WorldEdit ---> İnşaat plugini

Und ich, ich warte nur auf dich !..

Clasicco

Anfänger

• »Clasicco« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 4. Februar 2014

• Nachricht senden

5

Dienstag, 4. Februar 2014, 15:29

Çok saolun çözdüm bide yeni konu açtım ona bakarsanız sevinirim ..

Thema bewerten