Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

mertakuzum

Anfänger

• »mertakuzum« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 9. April 2016

• Nachricht senden

1

Samstag, 9. April 2016, 18:34

Gta Sa:MP Server'da Modlarım Çalışmıyor

Merhabalar arkadaşlar. Bugun almış oldugum Gta Samp Serverimle sabahtan beri uğraşıyorum. Googlede bulunan neredeyse tüm modları filezilla üzerinden yükledim ve hatta file browser'dada gözüktü attıklarım. Ama oyuna falan girdiğimde hala nitradonun bize vermiş oldugu grand larc modu ile giriyor. Ve modda bulunanların hiçbiri çalışmıyor. Aynı şekilde helix - ibiza - klasik turk modu - v groub gibi modları denedim 4-5 kere aynılarını denedim ama dediğim gibi hiçbirinde olmadı. Modları düzgün yükledim filezilladan ama sıkıntı not defterinde düzenlemememde yani not defterini ayarlamamamda olabilirmi ? Bu konu için Nitrado TR'ye hem ticket attım hemde facebook'dan yazdım. Ama bu konu ile ilgilenmediklerini söylediler. Lütfen bilen abim/ablam/kardeşim bilgisini benimle paylaşsın. :)

Facebook'dan Yazmak İsteyenler : fb.com/mert.akzm1

Byasya

Anfänger

• »Byasya« ist männlich

Registrierungsdatum: 12. Mai 2016

Beruf: Oto Elektro Mekanikeri

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 12. Mai 2016, 19:58

server.cfg nin içinde bulunan gamemode0 (Mod İsmi) Kendi mod ismin olacak şekilde deyiştir ondan sonra reset at sana verilen server.cfg içindeki max playeri nitrado sana verdi player sayısına göre yap onu at olmadı

Thema bewerten