Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

oOEtiCinOo

Schüler

• »oOEtiCinOo« ist männlich
  • »oOEtiCinOo« wurde gesperrt
  • »oOEtiCinOo« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 29. April 2016

Beruf: Program Design

• Nachricht senden

1

Dienstag, 10. Mai 2016, 02:34

Son Zamanlardaki Sunucu Saldırıla

İyi Günler NitradoTR

Bugün Sizlere MasterGaming Vb Kişilerin Sunucunuzda Nası Op Aldığını Vb şeyleri Göstericeğim Bunu Gösterme Sebebim. Artık Yetti Benim Sunucumda'da Yapıyolar

Bundan Sonra Belki Bu İşi Çözer Modlarınız Bilemiyoru Ama Bu Kesim Çözüm Bunu Nası Yaptıklarını Örnekler İle Aşağıda Göstericeğim

Şimdi 2 Sunucumuz Varsayalım

Lobi Sunucumuzda Resimde Gördünüz Gibi Başarıyla BungeCordeyi Kurduk Sorunsuz Çalışıyor Gördünüz Gibi

Şimdi Geliyoruz Diger Sunucumuza Buna Örnek SkyBlock Diyelim Bunuda Başarılı Şekilde BungeCordeyi Kuruduk

Buda SkyBlock Sunucumuz ----->

Şimdi 2 Sunucumuzda Kusursuz Şekilde Çalışıyor

Şimdi Asıl Konumuz Bu
Bizim Bi SkyBlock Serverimiz Var Demi Bu SkyBlock Serverimizin BungeCord Firewall Denilen Şey Mesela Lobimizin İp Play.Minecrraft.net Demi Bunla Giriş Yapıyolar Lobiye Bakın SkyBlocka Degil Bu İnsanlar Bizim FireWallı Devre Dışı Yapıyolar Bu Sayedede SkyBlock Serverimizin Sayısal İp Sini Bularak Basit Komutla Buluyolar Bu Sayede SkyBlocka Direk Minecraft Üzerinden Giriş Yapıyolar Yaklaşık 1 Hafta Test Yaptım Ve Bu İşe Yarıyor Onlardan bi Kaç Kere Devre Dışı Bırakmasını İstedim Ve Yaptılar Dedim Gibi Lobi,Vb Sunucuların FireWallını Kapatıyolar Bu Sayede Lobiye Girmeden Direk Minecrafttan SkyBlock İp Adresi İle Sunucumuza Giriyolar

Yani Akabinde Authume Falan İşlemiyor Çünkü Real İp Buldukları İçin Kurucu Adınızla Girerek Yapıyolar Dedim Gibi Ben MasterGaming İle 5-6 Ay Arkadaşlık Yaptım Nası Yapıyolar Diye ve Son 1 Haftada Kendilerini Ele Verdiler

Örnek veriyoru SuleymanD Kulanıcı Adlı Sunucusunada Aynısını Yaptılar Ve Başardılar :p Dedim Gibi Eğer Azdaha Açıklamamı İsterseniz Şu Şekilde

Lobi İp Miz Play.Minecraft.Com

SkyBlock İp Mizde 1.22.5.8.:1880 Diyelim

Şimdi Bizim SkyBlock Girmeleri İçin İlk Lobi Sonra SkyBlocka Geçicekler Demi

Eğer FireWall Açıksa 1.22.5.8.:1880 İp İle Direk Giriş Yapamazlar Önce Lobi>SkyBlock Ve Geç Demi

Bunlar FireWallı Kapatıyor Direk Minecrafttan 1.22.5.8.:1880 SkyBlock İp Sini Yazıyor Ve Giryor
Bu Sayede Büyük Sunucularda Op Vb Şeyler Alıyolar Siz Hattta Ben Bile İlk Başlarda Bile PLugin Açıkları Buldular vb Şeyler Bunlar yok Arkadaşlar Adamın Sunucusu 1000 Kişi 700-800 Onlinesi Var. Gene Op Alıyolar Bu Plugin İle Falan Degil Olay Burda Bitiyor Test Etim Ve İşe Yarıyor Tek Sorun Bunlar FireWallı Nası Etkisiz Hale Getiriyolar

Bu Deliler Açıcı Veya İnandırıcı Degilmi Ozaman Aşadaki Videoyu İzleyerek Daha Inandırıcı Olabilir. Denedim Ve Oluyor.

Buyrun Video Linki -----> https://youtu.be/XGnFNVUSwtQ
Kapatmalarını İstedim Ve Kapatıklarında Bu Şekilde Gİrebildim Buna Bi Çözüm Getirin Ben Bunu Söyledimi Bilseler :D Benim Sunucumu Büyük İhtimal Açmazlar Ama Bekleme İçersindeyim.
+ Are You NitradoTR Best Server ?
- Yes (:

> Play.HistoryCrafTR.Com
> +400 Online :)
> Hub
> www.historycraftr.Com

oOEtiCinOo

Schüler

• Nachricht senden

2

Dienstag, 10. Mai 2016, 05:31

FireWall Etkin İken Real İp Bulsalar Bile Giremezler Ama FireWall Kapalı Olunca REal İp Bulunca Girebiliyolar Kısacası BU :)
- Yes (:

> Play.HistoryCrafTR.Com
> Hub
> www.historycraftr.Com

zeropro

Fortgeschrittener

• »zeropro« ist männlich

Registrierungsdatum: 4. Januar 2015

Beruf: elektronik

• Nachricht senden

3

Dienstag, 10. Mai 2016, 13:20

En kesin çözüm her sunucuya authme :)
İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak...

oOEtiCinOo

Schüler

• Nachricht senden

4

Dienstag, 10. Mai 2016, 14:56

Bunun Plugin Vb Şeyle Düzelmezmi acaba
- Yes (:

> Play.HistoryCrafTR.Com
> Hub
> www.historycraftr.Com

AhmetHakan

Customer Care Agent

• »AhmetHakan« ist männlich

Registrierungsdatum: 22. Juni 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

5

Dienstag, 10. Mai 2016, 15:05

Ticket açarak durumu anlatabilirsin.

zeropro

Fortgeschrittener

• »zeropro« ist männlich

Registrierungsdatum: 4. Januar 2015

Beruf: elektronik

• Nachricht senden

6

Dienstag, 10. Mai 2016, 18:15

Daha önce aynı sorunu bnde yasadim ve ticket dahi açtım.Bu konu hakkında hiç bir fikir sahibi olmadıkları mesajı gelmişti destek ekibinden.
İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak...

oOEtiCinOo

Schüler

• Nachricht senden

7

Dienstag, 10. Mai 2016, 23:15

Banada Aynısını Yaptılar zeropro

Dedine Göre Sende Aynı Sorunu Yaşadın Ne Yaptın Veya Nası Çözüm Getirdin ?
- Yes (:

> Play.HistoryCrafTR.Com
> Hub
> www.historycraftr.Com

verycuelz

Anfänger

• »verycuelz« ist männlich
  • »verycuelz« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 29. Juni 2015

• Nachricht senden

8

Mittwoch, 11. Mai 2016, 00:40

valla bu nasıl birşey anlamadmda geçen birisi benim pluginlerimi silmişti backup yükledim bu şey sayesinde pluginleri silebiliyolarmı ?
Play.SoyluCraft.Net

#Alımlar vardır

gslikadir.ozipek

Thema bewerten