Giriş yapmadınız.

[SKRİPT] Skript Bölümü

Sayın ziyaretçi, Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "AhmetHakan" bir erkek
  • Konuyu başlatan "AhmetHakan"

Meslek: Öğrenci

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, May 17th 2016, 10:48am

Skript Bölümü

Bu bölümde skript isteyebilir, skript paylaşabilir ve varolan ancak hatalı bir skriptiniz için yardım alabilirsiniz. Ancak bu bölümde de bazı kurallar var.

Skript paylaşmak
Paylaştığınız skript kendinize ait olmalıdır. Başka forumlardan veya başka bir platformdan kopyala yapıştır yaparak burada paylaşmak size birşey kazandırmaz. Üstelik bölümü kirletir. Yazıp paylaştığınız skript basit olmaz ve kullanışlı olursa konunuz sabitlenir.

Skript İstemek
Skriptinizi istediniz ve yazıldı. Ancak skripti yüklediğinizde hata aldınız. Konuya "Olmadı hata aldım" derseniz çok geç geri dönüş alırsınız. Hata aldığınızda hatayı konuda belirtirseniz hem bizim için hemde sizin için işler daha hızlı olur.

Skript yazmak
Eğer yazdığınız skriptte boşluklar olmaz, düz bir şekilde skript kodunu atarsanız mesajınız direkt arşive taşınır. Düzenli paylaşmak istiyorsanız hastebin.com sitesine yükleyip link paylaşabilirsiniz.
Örnek;

Bu konuyu değerlendir