You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

cancan07

Beginner

• "cancan07" started this thread

Date of registration: Nov 10th 2013

• Send private message

1

Friday, February 14th 2014, 9:47pm

Çökmeler konusunda...

Serverim hala çöküyor lütfen artık bir çözüm yolu olsa bunun ? Serverim 4 gb ramli 50 kişiliktir. Daha geçende swde 16 kişi varken rain eventi yapıyordum ortasında yine girdi lag ve gitti :/ Buradan crashları nasıl atacağımı bilmiyorum söylerseniz atabilirim veya skypeden konuşabiliriz.
Destek takımından yardım bekliyorum artık şu çökmelere bir çözüm bulalım ve ssrverin daha 2 ayı var ben böyle 2 ay boyunca oyuncu çekemem kaybederim.

periks_98

Beginner

• "periks_98" is male

Date of registration: Nov 4th 2013

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Friday, February 14th 2014, 11:15pm

Öncelikle nitradodan kaynaklanmıyodur eminim. kullangıgın pluginlerde hata vardır.
Panelin servercheck bölümünde hatalar varmı? varsa buraya yapıstır inceleyelim

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

Date of registration: Nov 13th 2012

Occupation: Bilişim / Bilgi İşlem

• Send private message

3

Saturday, February 15th 2014, 1:42am

Can en yüksek yerden destek alıyorsun ve birde burda DESTEK için konu açıyorsun.

Forum soru sormak için vardır. DESTEK ise sadece TİCKET'dan yapılır. 1.5 saat senin serverınla ilgilendigimi TS 3 de az önce görüşerek de anlattım durumu. Rica ediyorum gerkesiz konular degil, konuları bilinçli açalım.

Keyifli oyunlar.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Rate this thread